BOSNA HERSEK UÇAKLA KARGO GÖNDERİMİ

BOSNA HERSEK KARGO

Bosna Hersek Kargo Türkiye’den yurt dışında ki ülkelere, yurt dışından Türkiye içine kargo gönderme ve getirme hava yolu taşıma hizmet bütünüdür. Yurt dışına taşınması yasak olmayan tüm ürün ve gönderileri firmamız aracılığıyla uygun fiyatlara hızlı teslimat kapsamında gönderebilirsiniz. Türkiye’den Bosna Hersek‘e, Bosna Hersek‘den Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Hızlı kargo teslimatı, firmaların fiyat indirimi rekabetinden ziyade hizmette öne çıkmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda da rekabet avantajı elde edilmektedir. Bu da tüm sektörlerdeki hizmetleri çeşitlendirmekte ve büyük rekabet avantajı elde edilmesini sağlamaktadır.
Bosna Hersek uçak kargo ile istediğiniz birçok ürün, numune, evrak vb tüm gönderimlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz. Bosna Hersek‘de bir iş hayatınız var ise Bosna Hersek Kargo tarafından sağlanan uçak kargo sistemi ile gerekli tüm dosyalarınızı güven içinde postalayabilirsiniz. Bosna Hersek uçak kargo ile sadece küçük gönderileri değil, istediğiniz her gönderiyi postalayabilirsiniz. Bosna Hersek havaalanı ile Çin, son derece gelişmiş bir hava yolu ağına sahiptir. Bosna Hersek, ekonomisi son derece güçlü bir ülkedir. Özellikle teknoloji alanında son derece talep gören bir durumdadır. Bosna Hersek uçak kargo bu anlamda önem kazanmaktadır. Çünkü teknoloji her zaman cazibesi olan bir sektördür.

52.png

Türkiye merkezli ya da farklı ülkelerden Bosna Hersek uçak kargo hizmetleri verebilmekteyiz. Hava kargo taşımacılığının en hızlı nakliye araçlarından olması sebebiyle tercih edilmesinin en büyük etkenidir. Dilediğiniz ülkeye ve şehre kapıdan kapıya ya da hava alanından hava alanına şeklinde teslimler gerçekleştirmekteyiz. Talep formaları ile de kargo bilgilerinizi şirketimize ileterek fiyat bilgisi ve uçak kargo gönderimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bosna Hersek uçak kargo dalında sürekli ve etkin seferler düzenleyen güçlü bir filoya sahiptir. Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakatini ilke edinmiş bir bakış açısı ile taşımacılık sektörünün lokomotifidir. Bosna Hersek uçak kargo hizmeti ile birçok ayrıcalık ve farkındalık sunmaktadır. Arz talep doğrultusunda şirket politikasını her zaman zinde, interaktif ve kaliteli tutmaktadır. Uçak kargo kategorisinde; evrak, zarf, koli, paket, kutu, vb birçok taşınabilir değeri güvenli bir şekilde yerine ulaştırmaktadır. Herhangi bir kilo sınırı olmadan, kaliteli ve hızlı transferi, fiyat/performans ölçüleri ile en doğru şekilde sunmaktadır.

Hava yolu kargo taşımacılığı sayesinde artık yurtdışı gönderiler çok kısa bir sürede teslim edilebiliyor. Uçak kargo taşımacılığında sektörün önemli firmalarında Bosna Hersek Kargo da verdiği profesyonel hizmeti sayesinde müşterilerin ilk tercihlerinden biridir. İhracatın ve ithalatın en fazla yapıldığı ülkelerden biri olan Bosna Hersek‘e acil kargo ihtiyaçlarına cevap veren firmamız, ister Türkiye’den Bosna Hersek‘e isterse Bosna Hersek‘den Türkiye’ye taşıma yapmaktadır.

Yurtdışı Kargo farkı ile Bosna Hersek uçak kargo hizmeti almanız çok basittir. Acil kargo gönderim ihtiyaçlarınıza bugünlerde uçak kargo firmaları cevap veriyor. Kurumsal ya da bireysel kargo ya da önemli evrak gönderimleriniz için Yurtdışı Kargo olarak Türkiye’den Bosna Hersek‘e ve Bosna Hersek‘den Türkiye’ye uçak kargo hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz ve uçuşa hazır uçaklarımız sayesinde kargolarınızı kısa sürede yerine teslim ediyoruz. Bosna Hersek‘de müşterimize 7/24 talep formlarımız aracılığı ile anında cevap veriyoruz. Teslimatlarımız kapıdan kapıya ya da hava alanından havaalanına şeklinde olmaktadır. Gümrüklü ürünleriniz için gümrüklendirme işlemini firmamız gerçekleştirmektedir. Bosna Hersek‘den dünyanın her yerine kargonuzu Yurtdışı Kargo güvenle teslim edebilirsiniz. Gönderimlerinizi belirtilen süre içerisinde alıcıya teslim etmekteyiz.

Yurtdışı Kargo en güvenli ve en hızlı olan uçak kargo hizmeti ile yurt dışında birçok kıtaya hava kargo hizmetini sunmaktadır. Şirketimiz bünyesinde jet uçaklar ile aynı gün içerisinde dahi gönderiler yapılmaktadır. Uzman ve profesyonel bir ekip her zaman hizmete hazır beklemektedir. Sizden alınan uçak kargo emanetleri en yakın zamanlı uçuşa yönlendirilir. Uçak kargo, zaman tasarrufu sağlayan en hızlı kargo yöntemidir. Her gönderi büyük bir hassasiyet ve özen ile taşınır.

Bosna Hersek Uçak Kargo hizmeti, kargo taşıma birimleri içinde en hızlı ve en güvenli hava yolu taşıma servisidir. Yurt içinden yurt dışına, yurt dışından yurt içine kargo gönderisi yapmak ve acil olarak göndermek için hava yolu taşımacılığı en uygun gönderi seçeneğidir. Operasyon merkezimize ulaşıp, eksiksiz olarak tüm gönderi bilgileri ulaştırıp hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Yurtdışı hava kargo şirketimize web sayfamız üzerinde ki talep formları ve çağrı merkezimiz aracılığıyla anında ulaşabilirsiniz. İstanbul merkezli yurtdışı hava kargo şirketimiz aracılığı ile paket gönderimi yaparken bazı dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur, bunlar; öncelikle paketin kendi ağırlığı bilinmelidir, bunun dışında paketin en – boy ve yükselik ölçüleri deneyimli operatörlerimize aktarılmalıdır, uzman kargo operatörlerimiz paketin hem kendi ağırlığına hemde hacim kilogramına bakar, hangisi daha ağır geliyorsa kargo gönderisi o kilogram üzerinden işlem görmektedir. Kargo gönderisinin hacim ölçüsünü hesaplamak için; En x Boy x Yükseklik / 5000 rakamına bölünerek, paketinizin gerçek hacim kilosunu öğrenebilirsiniz.

Bosna Hersek hava yolu kargo taşımacılığında esas olan en önemli husus, gönderi ve paketinizin hem kendi ağırlığı hemde hacim ağırlığının hesaplanıp, hangi ağırlık daha çok ise o ağırlık üzerinden işlem görmesidir, değerli müşterilerimiz bu hususa dikkat etmelidir. Çok acil yurt dışında bir adrese ulaştırılması gereken paket, evrak, dosya, zarf, eşya, hediyelik ürün, makina parçaları, tekstil ürünleri, perde, halı, telefon, ilaç ve benzeri ürünleri göndericiden alıcıya en hızlı hava yolu kargo taşımacılığı ile ulaştırabilirsiniz. Yurtdışı acil kargo firmamız üstün güvenlikli ve hızlı kargo faaliyetleri sayesinde müşterilere kusursuz hizmet almanın ayrıcalığını yaşatmaktayız. Türkiye ve tüm dünya ülkeleri arasında bireysel ya da kurumsal hizmet ayrımı gözetmeden her türlü gönderi için uçak kargo taşımacılığı yapmaktayız. 

49.png

BOSNA HERSEK YURTDIŞI KARGO 

Bu hafta Bosna Hersek Hava Kargo kampanyalarımız siz değerli müştelerimizin huzuruna sunulmuştur. Sizde bu özel hizmet kampanyamızdan yararlanabilir ve bu konu hakkında bizi günün her saati arayabilirsiniz. Yüzde 40’lara varan müthiş indirimli yurtdışı gönderi hizmetimizden hemen yararlanmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Yurtdışı hızlı kargo şirketimiz siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimatlı hizmet gönderi kampanyaları düzenleyerek, önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLAYIN, BİZ GÖNDERİYİ TESLİM ALALIM! 

Sizde kargonuzu bulunduğunuz noktadan aldırmanın farkını yaşayın, siz kahvenizi içerken araçlı kuryelerimiz kapınızdan paketinizi teslim alarak aynı gün ilgili ülkeye uçakla çıkış yapılmasını sağlamaktadır. Kapıdan kargo alımlarında, kargonuzu teslim ettikten sonra size wybill verilir; kargonun ölçüleri, hangi ülkeye gideceği, kargoyu kimin telim ettiği ve kargoyu kimin teslim aldığına dair belgeyi toplama servisinden gelen elemanımız eksiksiz bir şekilde doldurarak bir nüshasını size vermek suretiyle kargonuzu teslim alır. Alınan kargonuz en kısa süre içerinde toplama merkezimize ulaştırılır, müşteri temsilcimiz sizi arayarak kargonuzun toplama merkezimize ulaştığını, ücretinin ne olduğunu söyleyerek banka hesap numarası verir. Banka hesap numaramıza ödemeler yapıldıktan sonra, dekontu operasyon@yurtdisikargo.org adresine E-Posta olarak gönderildikten sonra kargonuz 1 saat içerisinde uçağa teslim edilerek çıkışı sağlanmaktadır. Kapıda fatura karşılığı ödeme yapabilmeniz mümkündür.

EXPRESS KARGO VE EKONOMİK KARGO GÖNDERİLERİ

İlgili ülkeye yurtdışı kargo gönderimi yaparken 2 çeşit gönderi seçeneği mevcuttur. Express Kargo ve Ekonomik Kargo seçeneği olarak sınıflandırılan gönderi seçenekleri tamamen sizin seçiminiz üzerinize operasyon’da devreye girmektedir. Express Kargo seçeneği en hızlı kargo gönderi seçeneğidir, Ekonomik Kargo gönderi hizmetine göre ücret bakımından daha pahalıdır fakat gönderinizi en hızlı bir şekilde ulaştırabileceğiniz bir seçenektir. Ekonomik Kargo gönderi seçeneği ise en uygun hizmet seçeneğidir, teslimat süresi Express Kargo seçeneğine göre daha yüksek sürelerdir fakat en ekonomik kargo seçeneğidir. Hava kargo taşımacılığı bir lojistik faaliyettir. Güvenli, kaliteli, sorunsuz ve hızlı olması gereken bu hizmet kurumsal firmamızdan alındığında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Sektörün amacı, taşıma talebini mümkün olan en kısa zaman dilimi içinde, en az maliyetle ve güvenli bir şekilde hızlı teslimatla göndericiden alıcıya ulaştırılmasıdır.

RAKİP TANIMIYORUZ, TÜM KARGO GÖNDERİLERİNİ HIZLI VE GÜVENLİ TAŞIYORUZ!

Tüm kargo gönderi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, sorularınız ya da fiyat teklifi almak için iletişime geçin. Türkiye den yurt dışına veya yurt dışından Türkiye’ye uçak kargo ile dünyanın bir noktasından diğer noktasına kadar uçak kargo ile teslimat yapılır, hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderiniz adresinizden alınıp gideceği adrese uzman ekibimiz sayesinde güvenilir bir şekilde teslim edilerek teslim bilgisi an itibariyle sizlere verilmektedir.

Yurt dışına hava limanından hava limanına ve adresten adrese hava yolu kargo gönderi hizmet sınıflarımız siz değerli müşterilerimizin taleplerini beklemektedir. Jet hızında uçak kargo fiyatlarını tarafınıza bildiriyoruz. Onayınız ile birlikte dilerseniz adresten dilerseniz hava limanından kargo gönderiminizi başlatıyoruz.

Uçak kargonuz ile ilgili fiyat bilgileri, gümrük işlemleri, kombine taşımacılık ve benzeri sorularınızı ücretsiz yanıtlıyor ve onayınız ile uçuş için işlemlerinizi başlatıyoruz. Yurtdışı Kargo ile istediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan, istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

BOSNA HERSEK ADRESTEN ADRESE KARGO

Bosna Hersek Adresten Adrese Kargo ; Bir telefonla yada web sitemiz üzerinden doldurup bize gönderdiğiniz talep formları aracılığı ile operasyon merkezimize ulaşan hava kargo talepleriniz çok kısa süre içinde incelenip ücretlendirilir ve tarafınıza teslimat süresi ile bildirilir. Hizmete mütakıp kalınıldığı takdirde, bünyemiz dahilinde ki toplama aracımız kapınızdan göndermek istediğiniz gönderi veya gönderileri teslim alır, hızlı bir şekilde depomuza getirerek çeşitli kontrollere tabi tutulur, yapılan kontrollerden sonra herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması durumunda, gerekli tüm çıkış belgeleri hazırlanır ve ilk çıkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza nakledilerek ilgili ülkeye çıkışı sağlanır. İlgili ülke hava limanına ulaşan gönderi, şirketimize bağlı acente vasıtasıyla teslim alınır ve hiç bekletilmeden teslimatın gerçekleşeceği adrese yola çıkar, çok kısa zaman içerisinde gönderi belirtilen adrese isim ve imza karşılığı ulaştırılır. Gönderi teslimatından sonra yetkili acentemiz bize teslim bilgilerini gönderir, operasyon merkezimize ulaştırılan teslimat bilgileri; mail, kısa sms yada telefon yoluyla siz değerli müşterilerimize anında bildirilir. Yurtdışı Kargo şirketimizin sizlere sunduğu adresten adrese kargo hizmeti bu aşamalarla yapılmaktadır.

50.png

BOSNA HERSEK KAPIDAN KAPIYA KARGO

Bosna Hersek Kapıdan Kapıya Kargo ; Gelişen dünyada hızın önemi çok daha fazla olmaktadır. Özellikle zamanla yarışılan günümüzde hayatı kolaylaştıran çözümler ön plana çıkmaktadır. Kargo sektöründe de en uygun çözümler sunan firmaların hizmetleri dikkat çekmektedir. Günümüzde firmalar, kapıdan kapıya kargo hizmetini gerçekleştirerek en uygun çözümleri sunmaktadır. Gönderilerin kapıdan teslim alınmasını sağlayan bu yöntemde kargolar alıcının adresine teslim edilmektedir. Bu teslimatı güvenli bir şekilde yerine getiren kargo şirketleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve sorunsuz biz teslimat hizmeti sunmaktadır.

Bosna Hersek Hakkında Genel Bilgi

Her kurum ve kuruluş için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Müşterilerden alınan geri bildirimler sayesinde o kurum ya da kuruluş değişim ve gelişim göstermektedir. Türkiye’de bu konu kurumsal şirketler dahilinde daha çok önemsenmekte ve değer görmektedir. Bosna Hersek Kargo, Türkiye’deki kargo kültürünü iyi analiz etmiş ve yenilikçi çözümler üretmiştir. Bosna Hersek Kargo için net ve değerli çizgiler vardır. Bu yol içerisinde müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati son derece önemlidir. Özellikle kargo ve taşımacılık alanındaki genel kanıyı kıran ve uçak kargo dalında lokomotif bir şirket olan Bosna Hersek Kargo, havacılığın ülkeyi ne kadar yükseklere çıkardığını ve geliştirdiğini gören bir şirkettir. Bu anlamda uçak kargo dalında zarf, koli, kutu, evrak vb. aklınıza gelebilecek her türlü gönderiyi yerine ulaştırmaktadır. Yurtdışında birçok ülkeye servis edilen kargolar Bosna Hersek Kargo garantisi ile uçmaktadır.

Bosna Hersek Genel Bilgiler

Doğusunda Sırbistan, güneyinde Karadağ, kuzeyinde batı ve güneyden Hırvatistan ile çevirili olan Bosna Hersek, Balkanlar’da bulunmaktadır. Konuşulan resmi diller Boşnakça, Hırvatça ve Sırpçadır. Yüzde 48’lik kısmını boşnakların oluşturduğu ülkede sırplar ve hırvatlar da yaşamaktadır. Toplamda 51.197 km2’lik yüzölçümüne sahip olmakla birlikte nüfusu yaklaşık olarak yaklaşık 4.500.000’dir. Ülkenin yönetim biçimi federasyondur. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla yüksek temsilci, başkanlık ve başbakandan oluşmaktadır. 1 Mart 1992 tarihinde kurulan Bosna Hersek’te kullanılan para birimi Konvertibl Mark (BAM5)’tır. Başkent olan Saraybosna şehri kültürel, ekonomik ve ticari açıdan Bosna Hersek’in merkezidir. Şehirde yaygın olarak konuşulan diller Boşnakça ve Türkçedir. Kısmen karasal iklime sahip olan Saraybosna yaklaşık olarak 380.000 nüfusa sahiptir.

Bosna Hersek iklim; Sırbistan’a bakan doğu kesimleri çoğunlukla çam, meşe ve kayın ağaçlarından meydana gelen ormanlarla kaplıdır. Genel olarak ülkede karasal iklim hakimdir. En sıcak ayların temmuz ve ağustos olduğu bu aylarda hava sıcaklıkları 30 dereceye kadar yükselebilmektedir. Kış mevsiminin yoğun olarak yaşandığı aralık ve ocak aylarında ise hava sıcaklıkları -20 dereceye kadar düşebilmektedir. Genellik dört mevsimin de bol yağışlı geçtiği Bosna Hersek’teki yağışın en çok olduğu ay haziran ayıdır. Yaşanan en kurak ay ise aralıktır. Sahip olduğu başlıca nehirleri; Una, Sana, Drina, Sava, Bosna, Vrbas ve Mostar Köprüsü’nün altından akan Neretvadır. Yeraltı zenginlikleri açısında bol kaynaklara sahip olan ülkenin başlıca doğal kaynaklardan bazıları kömür, demir, bakır, manganez, kurşun, cıva ve gümüştür. Hayvancılığın hemen hemen her bölgesinde yaygın olduğu Bosna Hersek’te tarım sektörü de gelişmiştir.

Bosna Hersek’in ekonomisinin temel olarak dayanağı tarımdır. İklim koşullarına da uygun olan ve sıklıkla üretilen başlıca tarım ürünleri tahıl ve patatestir. Bunun yanında şekerpancarı, keten ve tütünün de yetiştirildiği Bosna Hersek’te hayvancılık alanında olan koyun besiciliği de yaygındır. Orta ve kuzey kesimlere gidildikçe tarım ürünlerinde meyveciliğin önemli yer tuttuğu gözlenebilmektedir. Endüstriyel anlamda da günden güne ilerleme kaydeden Bosna Hersek’in başlıca sanayi ürünler; kereste, demir-çelik, tütün, deri ve şekerdir. Kömür, Mostar ve Saraybosna yakınlarında; demir, Vereş ve Ljubija; bakır, Gornjivakuf yakınlarında çıkarılmaktadır. Bunun dışında çeşitli bölgelerde manganez, kurşun, civa ve gümüş çıkarılarak ülke ekonomisine büyük katkı sağlanmaktadır.