ÇEK CUMHURİYETİ UÇAKLA KARGO GÖNDERİMİ

ÇEK CUMHURİYETİ KARGO

Çek Cumhuriyeti Kargo Türkiye’den yurt dışında ki ülkelere, yurt dışından Türkiye içine kargo gönderme ve getirme hava yolu taşıma hizmet bütünüdür. Yurt dışına taşınması yasak olmayan tüm ürün ve gönderileri firmamız aracılığıyla uygun fiyatlara hızlı teslimat kapsamında gönderebilirsiniz. Türkiye’den Çek Cumhuriyeti‘e, Çek Cumhuriyeti‘den Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Hızlı kargo teslimatı, firmaların fiyat indirimi rekabetinden ziyade hizmette öne çıkmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda da rekabet avantajı elde edilmektedir. Bu da tüm sektörlerdeki hizmetleri çeşitlendirmekte ve büyük rekabet avantajı elde edilmesini sağlamaktadır.
Türkiye merkezli ya da farklı ülkelerden Çek Cumhuriyeti uçak kargo hizmetleri verebilmekteyiz. Hava kargo taşımacılığının en hızlı nakliye araçlarından olması sebebiyle tercih edilmesinin en büyük etkenidir. Dilediğiniz ülkeye ve şehre kapıdan kapıya ya da hava alanından hava alanına şeklinde teslimler gerçekleştirmekteyiz. Talep formaları ile de kargo bilgilerinizi şirketimize ileterek fiyat bilgisi ve uçak kargo gönderimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

52.png

Yurtdışı Kargo farkı ile Çek Cumhuriyeti uçak kargo hizmeti almanız çok basittir. Acil kargo gönderim ihtiyaçlarınıza bugünlerde uçak kargo firmaları cevap veriyor. Kurumsal ya da bireysel kargo ya da önemli evrak gönderimleriniz için Yurtdışı Kargo olarak Türkiye’den Çek Cumhuriyeti‘e ve Çek Cumhuriyeti‘den Türkiye’ye uçak kargo hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz ve uçuşa hazır uçaklarımız sayesinde kargolarınızı kısa sürede yerine teslim ediyoruz. Çek Cumhuriyeti‘de müşterimize 7/24 talep formlarımız aracılığı ile anında cevap veriyoruz. Teslimatlarımız kapıdan kapıya ya da havaalanından havaalanına şeklinde olmaktadır. Gümrüklü ürünleriniz için gümrüklendirme işlemini firmamız gerçekleştirmektedir. Çek Cumhuriyeti‘den dünyanın her yerine kargonuzu Yurtdışı Kargo güvenle teslim edebilirsiniz. Gönderimlerinizi belirtilen süre içerisinde alıcıya teslim etmekteyiz.

Yurtdışı Kargo en güvenli ve en hızlı olan uçak kargo hizmeti ile yurt dışında birçok kıtaya hava kargo hizmetini sunmaktadır. Şirketimiz bünyesinde jet uçaklar ile aynı gün içerisinde dahi gönderiler yapılmaktadır. Uzman ve profesyonel bir ekip her zaman hizmete hazır beklemektedir. Sizden alınan uçak kargo emanetleri en yakın zamanlı uçuşa yönlendirilir. Uçak kargo, zaman tasarrufu sağlayan en hızlı kargo yöntemidir. Her gönderi büyük bir hassasiyet ve özen ile taşınır.

Çek Cumhuriyeti Uçak Kargo hizmeti, kargo taşıma birimleri içinde en hızlı ve en güvenli hava yolu taşıma servisidir. Yurt içinden yurt dışına, yurt dışından yurt içine kargo gönderisi yapmak ve acil olarak göndermek için hava yolu taşımacılığı en uygun gönderi seçeneğidir. Operasyon merkezimize ulaşıp, eksiksiz olarak tüm gönderi bilgileri ulaştırıp hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Yurtdışı hava kargo şirketimize web sayfamız üzerinde ki talep formları ve çağrı merkezimiz aracılığıyla anında ulaşabilirsiniz. İstanbul merkezli yurtdışı hava kargo şirketimiz aracılığı ile paket gönderimi yaparken bazı dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur, bunlar; öncelikle paketin kendi ağırlığı bilinmelidir, bunun dışında paketin en – boy ve yükselik ölçüleri deneyimli operatörlerimize aktarılmalıdır, uzman kargo operatörlerimiz paketin hem kendi ağırlığına hemde hacim kilogramına bakar, hangisi daha ağır geliyorsa kargo gönderisi o kilogram üzerinden işlem görmektedir. Kargo gönderisinin hacim ölçüsünü hesaplamak için; En x Boy x Yükseklik / 5000 rakamına bölünerek, paketinizin gerçek hacim kilosunu öğrenebilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti hava yolu kargo taşımacılığında esas olan en önemli husus, gönderi ve paketinizin hem kendi ağırlığı hemde hacim ağırlığının hesaplanıp, hangi ağırlık daha çok ise o ağırlık üzerinden işlem görmesidir, değerli müşterilerimiz bu hususa dikkat etmelidir. Çok acil yurt dışında bir adrese ulaştırılması gereken paket, evrak, dosya, zarf, eşya, hediyelik ürün, makina parçaları, tekstil ürünleri, perde, halı, telefon, ilaç ve benzeri ürünleri göndericiden alıcıya en hızlı hava yolu kargo taşımacılığı ile ulaştırabilirsiniz. Yurtdışı acil kargo firmamız üstün güvenlikli ve hızlı kargo faaliyetleri sayesinde müşterilere kusursuz hizmet almanın ayrıcalığını yaşatmaktayız. Türkiye ve tüm dünya ülkeleri arasında bireysel ya da kurumsal hizmet ayrımı gözetmeden her türlü gönderi için uçak kargo taşımacılığı yapmaktayız. 

ÇEK CUMHURİYETİ YURTDIŞI KARGO 

Bu hafta Çek Cumhuriyeti Hava Kargo kampanyalarımız siz değerli müştelerimizin huzuruna sunulmuştur. Sizde bu özel hizmet kampanyamızdan yararlanabilir ve bu konu hakkında bizi günün her saati arayabilirsiniz. Yüzde 40’lara varan müthiş indirimli yurtdışı gönderi hizmetimizden hemen yararlanmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Yurtdışı hızlı kargo şirketimiz siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimatlı hizmet gönderi kampanyaları düzenleyerek, önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

49.png

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLAYIN, BİZ GÖNDERİYİ TESLİM ALALIM! 

Sizde kargonuzu bulunduğunuz noktadan aldırmanın farkını yaşayın, siz kahvenizi içerken araçlı kuryelerimiz kapınızdan paketinizi teslim alarak aynı gün ilgili ülkeye uçakla çıkış yapılmasını sağlamaktadır. Kapıdan kargo alımlarında, kargonuzu teslim ettikten sonra size wybill verilir; kargonun ölçüleri, hangi ülkeye gideceği, kargoyu kimin telim ettiği ve kargoyu kimin teslim aldığına dair belgeyi toplama servisinden gelen elemanımız eksiksiz bir şekilde doldurarak bir nüshasını size vermek suretiyle kargonuzu teslim alır. Alınan kargonuz en kısa süre içerinde toplama merkezimize ulaştırılır, müşteri temsilcimiz sizi arayarak kargonuzun toplama merkezimize ulaştığını, ücretinin ne olduğunu söyleyerek banka hesap numarası verir. Banka hesap numaramıza ödemeler yapıldıktan sonra, dekontu operasyon@yurtdisikargo.org adresine E-Posta olarak gönderildikten sonra kargonuz 1 saat içerisinde uçağa teslim edilerek çıkışı sağlanmaktadır. Kapıda fatura karşılığı ödeme yapabilmeniz mümkündür.

EXPRESS KARGO VE EKONOMİK KARGO GÖNDERİLERİ

İlgili ülkeye yurtdışı kargo gönderimi yaparken 2 çeşit gönderi seçeneği mevcuttur. Express Kargo ve Ekonomik Kargo seçeneği olarak sınıflandırılan gönderi seçenekleri tamamen sizin seçiminiz üzerinize operasyon’da devreye girmektedir. Express Kargo seçeneği en hızlı kargo gönderi seçeneğidir, Ekonomik Kargo gönderi hizmetine göre ücret bakımından daha pahalıdır fakat gönderinizi en hızlı bir şekilde ulaştırabileceğiniz bir seçenektir. Ekonomik Kargo gönderi seçeneği ise en uygun hizmet seçeneğidir, teslimat süresi Express Kargo seçeneğine göre daha yüksek sürelerdir fakat en ekonomik kargo seçeneğidir. Hava kargo taşımacılığı bir lojistik faaliyettir. Güvenli, kaliteli, sorunsuz ve hızlı olması gereken bu hizmet kurumsal firmamızdan alındığında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Sektörün amacı, taşıma talebini mümkün olan en kısa zaman dilimi içinde, en az maliyetle ve güvenli bir şekilde hızlı teslimatla göndericiden alıcıya ulaştırılmasıdır.

RAKİP TANIMIYORUZ, TÜM KARGO GÖNDERİLERİNİ HIZLI VE GÜVENLİ TAŞIYORUZ!

Tüm kargo gönderi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, sorularınız ya da fiyat teklifi almak için iletişime geçin. Türkiye den yurt dışına veya yurt dışından Türkiye’ye uçak kargo ile dünyanın bir noktasından diğer noktasına kadar uçak kargo ile teslimat yapılır, hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderiniz adresinizden alınıp gideceği adrese uzman ekibimiz sayesinde güvenilir bir şekilde teslim edilerek teslim bilgisi an itibariyle sizlere verilmektedir.

Yurt dışına hava limanından hava limanına ve adresten adrese hava yolu kargo gönderi hizmet sınıflarımız siz değerli müşterilerimizin taleplerini beklemektedir. Jet hızında uçak kargo fiyatlarını tarafınıza bildiriyoruz. Onayınız ile birlikte dilerseniz adresten dilerseniz hava limanından kargo gönderiminizi başlatıyoruz.

Uçak kargonuz ile ilgili fiyat bilgileri, gümrük işlemleri, kombine taşımacılık ve benzeri sorularınızı ücretsiz yanıtlıyor ve onayınız ile uçuş için işlemlerinizi başlatıyoruz. Yurtdışı Kargo ile istediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan, istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

ÇEK CUMHURİYETİ ADRESTEN ADRESE KARGO

Çek Cumhuriyeti Adresten Adrese Kargo ; Bir telefonla yada web sitemiz üzerinden doldurup bize gönderdiğiniz talep formları aracılığı ile operasyon merkezimize ulaşan hava kargo talepleriniz çok kısa süre içinde incelenip ücretlendirilir ve tarafınıza teslimat süresi ile bildirilir. Hizmete mütakıp kalınıldığı takdirde, bünyemiz dahilinde ki toplama aracımız kapınızdan göndermek istediğiniz gönderi veya gönderileri teslim alır, hızlı bir şekilde depomuza getirerek çeşitli kontrollere tabi tutulur, yapılan kontrollerden sonra herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması durumunda, gerekli tüm çıkış belgeleri hazırlanır ve ilk çıkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza nakledilerek ilgili ülkeye çıkışı sağlanır. İlgili ülke hava limanına ulaşan gönderi, şirketimize bağlı acente vasıtasıyla teslim alınır ve hiç bekletilmeden teslimatın gerçekleşeceği adrese yola çıkar, çok kısa zaman içerisinde gönderi belirtilen adrese isim ve imza karşılığı ulaştırılır. Gönderi teslimatından sonra yetkili acentemiz bize teslim bilgilerini gönderir, operasyon merkezimize ulaştırılan teslimat bilgileri; mail, kısa sms yada telefon yoluyla siz değerli müşterilerimize anında bildirilir. Yurtdışı Kargo şirketimizin sizlere sunduğu adresten adrese kargo hizmeti bu aşamalarla yapılmaktadır.

ÇEK CUMHURİYETİ KAPIDAN KAPIYA KARGO

Çek Cumhuriyeti Kapıdan Kapıya Kargo ; Gelişen dünyada hızın önemi çok daha fazla olmaktadır. Özellikle zamanla yarışılan günümüzde hayatı kolaylaştıran çözümler ön plana çıkmaktadır. Kargo sektöründe de en uygun çözümler sunan firmaların hizmetleri dikkat çekmektedir. Günümüzde firmalar, kapıdan kapıya kargo hizmetini gerçekleştirerek en uygun çözümleri sunmaktadır. Gönderilerin kapıdan teslim alınmasını sağlayan bu yöntemde kargolar alıcının adresine teslim edilmektedir. Bu teslimatı güvenli bir şekilde yerine getiren kargo şirketleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve sorunsuz biz teslimat hizmeti sunmaktadır.

Çek Cumhuriyeti Hakkında Genel Bilgi

Çek Cumhuriyeti’nin ilk adı Çekoslavakya’dır. Fakat daha sonra Slovakya ayrılınca adı son halini almıştır. Çek Cumhuriyeti güzel sanatlar dalında sinema ve animasyon dalında oldukça gelişmiştir. Eğitim seviyesi de bu ülkede hayli yüksektir. Avrupa’da mutlaka gezilip görülmesi gereken bir ülkedir. Diğer Avrupa ülkelerine göre gayet ekonomik bir ülkedir.

Avusturya-Macaristan İmparatorluğunun parçalanması ile kurulan ve Orta Avrupa’da bulunan Çek Cumhuriyeti’nin kuzeyinde Polonya, batı ve kuzeybatısında Almanya, güneyinde Avusturya, doğusunda ise Slovakya yer almaktadır. Resmi dilin Çekçe olduğu ülkenin yönetim biçimi Cumhuriyettir. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla başkan ve başbakandan oluşmaktadır. 28 Ekim 1918 tarihinde kurularak 1 Ocak 1993 tarihinde de bağımsızlığını ilan etmiştir. Ülkenin yüzölçümü 78.866 km² olmakla birlikte yaklaşık olarak 10.287.189 nüfusa sahiptir. Ülkede kullanılan para birimi Çek Korunası (CZK) ‘dır. Başkentin Prag olduğu Çek Cumhuriyeti, 13 bölgeden oluşmaktadır.

Denizden uzak olan Orta Avrupa ülkesi Çek Cumhuriyeti’nin iklimi genel olarak değerlendirilecek olursa; kış mevsiminde sert soğukların yaşandığı, yazların ise serin geçtiği karasal iklimin hakim olduğu gözlemlenmektedir. Hava sıcaklığının her zaman 0 derecenin altında olduğu kış ayları oldukça sert geçer ve bölgelere göre değişkenlik gösterebilen yüksek miktarlarda yağış almaktadır. Yüksek sıcaklıkların görüldüğü haziran ve ağustos ayları boyunca yağışlar da görülmektedir. Sıcaklıkların -15 dereceye kadar düştüğü dağlık bölgelerde yaz aylarında ise sıcaklıklar 15-20 derece arasında değişkenlik göstermektedir.

Çek Cumhuriyeti’nde ekonomi genel olarak sanayi sektörüyle doğru orantılı olarak gelişim göstermektedir. Tarım sektöründe de gelişme kaydeden ülke, kollektif tarımla düşük verimli gelir elde etmektedir. Üretilen başlıca tarım ürünleri buğday, arpa, yulaf, çavdar, mısır, pancar, patates ve kabaktır. Hayvancılığın da yaygın olarak sürdürüldüğü ülkede beslenen ve ürün elde edilen büyük baş hayvanların sayısı diğerlerine göre daha fazladır. Endüstriyel ürünler açısından önem taşıyan çelik üretiminde dünyada önde gelen ülkeler arasındadır. Ülkenin yüzde 30’luk kısmını oluşturan ormanlardan elde edilen ürünler, ülke ekonomisi açısından oldukça önem taşımaktadır. Ülkenin ihraç ettiği ürünlerin başında çelik, tekstil ürünleri, iplik, kumaş, elektrikli makine ve ekipmanlar, mobilyadır. Ülkenin en büyük ihracat ortağı ise Almanya’dır.

Başkent Prag aynı zamanda Çek Cumhuriyeti’nin en büyük şehri olma özelliğini de taşımaktadır. Vltava Nehri’nin üzerinde bulunan Prag şehrinin nüfusu yaklaşık olarak 1.2 milyondur. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak bilinen şehir, “Altın Şehir” olarak da adlandırılmaktadır. Büyüleyici mimari yapılarıyla, kültürel ve tarihi zenginliklere sahip olan Prag, turizm açısından da tercih edilebilir şehirler arasındadır. Çek Cumhuriyeti’nin ikinci büyük kenti olan Brno ( Brünn ), 404,345 nüfusa sahiptir. Önem taşıyan şehirlerinden bir diğeri olan Pilsen ( Plzen ) kenti, Bohemya’nın güneybatısında bulunmaktadır. Bu şehirde aynı zamanda büyük bir bira fabrikası vardır.