FİLİSTİN UÇAKLA KARGO GÖNDERİMİ

FİLİSTİN KARGO

Filistin Kargo Türkiye’den yurt dışında ki ülkelere, yurt dışından Türkiye içine kargo gönderme ve getirme hava yolu taşıma hizmet bütünüdür. Yurt dışına taşınması yasak olmayan tüm ürün ve gönderileri firmamız aracılığıyla uygun fiyatlara hızlı teslimat kapsamında gönderebilirsiniz. Türkiye’den Filistin’e, Filistin’den Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Hızlı kargo teslimatı, firmaların fiyat indirimi rekabetinden ziyade hizmette öne çıkmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda da rekabet avantajı elde edilmektedir. Bu da tüm sektörlerdeki hizmetleri çeşitlendirmekte ve büyük rekabet avantajı elde edilmesini sağlamaktadır.

Türkiye merkezli ya da farklı ülkelerden Filistin uçak kargo hizmetleri verebilmekteyiz. Hava kargo taşımacılığının en hızlı nakliye araçlarından olması sebebiyle tercih edilmesinin en büyük etkenidir. Dilediğiniz ülkeye ve şehre kapıdan kapıya ya da hava alanından hava alanına şeklinde teslimler gerçekleştirmekteyiz. Talep formaları ile de kargo bilgilerinizi şirketimize ileterek fiyat bilgisi ve uçak kargo gönderimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

52.png

Yurtdışı Kargo farkı ile Filistin uçak kargo hizmeti almanız çok basittir. Acil kargo gönderim ihtiyaçlarınıza bugünlerde uçak kargo firmaları cevap veriyor. Kurumsal ya da bireysel kargo ya da önemli evrak gönderimleriniz için Yurtdışı Kargo olarak Türkiye’den Filistin’e ve Filistin’den Türkiye’ye uçak kargo hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz ve uçuşa hazır uçaklarımız sayesinde kargolarınızı kısa sürede yerine teslim ediyoruz. Filistin’de müşterimize 7/24 talep formlarımız aracılığı ile anında cevap veriyoruz. Teslimatlarımız kapıdan kapıya ya da havaalanından havaalanına şeklinde olmaktadır. Gümrüklü ürünleriniz için gümrüklendirme işlemini firmamız gerçekleştirmektedir. Filistin’den dünyanın her yerine kargonuzu Yurtdışı Kargo güvenle teslim edebilirsiniz. Gönderimlerinizi belirtilen süre içerisinde alıcıya teslim etmekteyiz.

Yurtdışı Kargo en güvenli ve en hızlı olan uçak kargo hizmeti ile yurt dışında birçok kıtaya hava kargo hizmetini sunmaktadır. Şirketimiz bünyesinde jet uçaklar ile aynı gün içerisinde dahi gönderiler yapılmaktadır. Uzman ve profesyonel bir ekip her zaman hizmete hazır beklemektedir. Sizden alınan uçak kargo emanetleri en yakın zamanlı uçuşa yönlendirilir. Uçak kargo, zaman tasarrufu sağlayan en hızlı kargo yöntemidir. Her gönderi büyük bir hassasiyet ve özen ile taşınır.

Filistin Uçak Kargo hizmeti, kargo taşıma birimleri içinde en hızlı ve en güvenli hava yolu taşıma servisidir. Yurt içinden yurt dışına, yurt dışından yurt içine kargo gönderisi yapmak ve acil olarak göndermek için hava yolu taşımacılığı en uygun gönderi seçeneğidir. Operasyon merkezimize ulaşıp, eksiksiz olarak tüm gönderi bilgileri ulaştırıp hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Yurtdışı hava kargo şirketimize web sayfamız üzerinde ki talep formları ve çağrı merkezimiz aracılığıyla anında ulaşabilirsiniz. İstanbul merkezli yurtdışı hava kargo şirketimiz aracılığı ile paket gönderimi yaparken bazı dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur, bunlar; öncelikle paketin kendi ağırlığı bilinmelidir, bunun dışında paketin en – boy ve yükselik ölçüleri deneyimli operatörlerimize aktarılmalıdır, uzman kargo operatörlerimiz paketin hem kendi ağırlığına hemde hacim kilogramına bakar, hangisi daha ağır geliyorsa kargo gönderisi o kilogram üzerinden işlem görmektedir. Kargo gönderisinin hacim ölçüsünü hesaplamak için; En x Boy x Yükseklik / 5000 rakamına bölünerek, paketinizin gerçek hacim kilosunu öğrenebilirsiniz.

Filistin hava yolu kargo taşımacılığında esas olan en önemli husus, gönderi ve paketinizin hem kendi ağırlığı hemde hacim ağırlığının hesaplanıp, hangi ağırlık daha çok ise o ağırlık üzerinden işlem görmesidir, değerli müşterilerimiz bu hususa dikkat etmelidir. Çok acil yurt dışında bir adrese ulaştırılması gereken paket, evrak, dosya, zarf, eşya, hediyelik ürün, makina parçaları, tekstil ürünleri, perde, halı, telefon, ilaç ve benzeri ürünleri göndericiden alıcıya en hızlı hava yolu kargo taşımacılığı ile ulaştırabilirsiniz. Yurtdışı acil kargo firmamız üstün güvenlikli ve hızlı kargo faaliyetleri sayesinde müşterilere kusursuz hizmet almanın ayrıcalığını yaşatmaktayız. Türkiye ve tüm dünya ülkeleri arasında bireysel ya da kurumsal hizmet ayrımı gözetmeden her türlü gönderi için uçak kargo taşımacılığı yapmaktayız. 

FİLİSTİN YURTDIŞI KARGO 

Bu hafta Filistin Hava Kargo kampanyalarımız siz değerli müştelerimizin huzuruna sunulmuştur. Sizde bu özel hizmet kampanyamızdan yararlanabilir ve bu konu hakkında bizi günün her saati arayabilirsiniz. Yüzde 40’lara varan müthiş indirimli yurtdışı gönderi hizmetimizden hemen yararlanmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Yurtdışı hızlı kargo şirketimiz siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimatlı hizmet gönderi kampanyaları düzenleyerek, önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLAYIN, BİZ GÖNDERİYİ TESLİM ALALIM! 

Sizde kargonuzu bulunduğunuz noktadan aldırmanın farkını yaşayın, siz kahvenizi içerken araçlı kuryelerimiz kapınızdan paketinizi teslim alarak aynı gün ilgili ülkeye uçakla çıkış yapılmasını sağlamaktadır. Kapıdan kargo alımlarında, kargonuzu teslim ettikten sonra size wybill verilir; kargonun ölçüleri, hangi ülkeye gideceği, kargoyu kimin telim ettiği ve kargoyu kimin teslim aldığına dair belgeyi toplama servisinden gelen elemanımız eksiksiz bir şekilde doldurarak bir nüshasını size vermek suretiyle kargonuzu teslim alır. Alınan kargonuz en kısa süre içerinde toplama merkezimize ulaştırılır, müşteri temsilcimiz sizi arayarak kargonuzun toplama merkezimize ulaştığını, ücretinin ne olduğunu söyleyerek banka hesap numarası verir. Banka hesap numaramıza ödemeler yapıldıktan sonra, dekontu operasyon@yurtdisikargo.org adresine E-Posta olarak gönderildikten sonra kargonuz 1 saat içerisinde uçağa teslim edilerek çıkışı sağlanmaktadır. Kapıda fatura karşılığı ödeme yapabilmeniz mümkündür.

EXPRESS KARGO VE EKONOMİK KARGO GÖNDERİLERİ

İlgili ülkeye yurtdışı kargo gönderimi yaparken 2 çeşit gönderi seçeneği mevcuttur. Express Kargo ve Ekonomik Kargo seçeneği olarak sınıflandırılan gönderi seçenekleri tamamen sizin seçiminiz üzerinize operasyon’da devreye girmektedir. Express Kargo seçeneği en hızlı kargo gönderi seçeneğidir, Ekonomik Kargo gönderi hizmetine göre ücret bakımından daha pahalıdır fakat gönderinizi en hızlı bir şekilde ulaştırabileceğiniz bir seçenektir. Ekonomik Kargo gönderi seçeneği ise en uygun hizmet seçeneğidir, teslimat süresi Express Kargo seçeneğine göre daha yüksek sürelerdir fakat en ekonomik kargo seçeneğidir. Hava kargo taşımacılığı bir lojistik faaliyettir. Güvenli, kaliteli, sorunsuz ve hızlı olması gereken bu hizmet kurumsal firmamızdan alındığında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Sektörün amacı, taşıma talebini mümkün olan en kısa zaman dilimi içinde, en az maliyetle ve güvenli bir şekilde hızlı teslimatla göndericiden alıcıya ulaştırılmasıdır.

49.png

RAKİP TANIMIYORUZ, TÜM KARGO GÖNDERİLERİNİ HIZLI VE GÜVENLİ TAŞIYORUZ!

Tüm kargo gönderi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, sorularınız ya da fiyat teklifi almak için iletişime geçin. Türkiye den yurt dışına veya yurt dışından Türkiye’ye uçak kargo ile dünyanın bir noktasından diğer noktasına kadar uçak kargo ile teslimat yapılır, hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderiniz adresinizden alınıp gideceği adrese uzman ekibimiz sayesinde güvenilir bir şekilde teslim edilerek teslim bilgisi an itibariyle sizlere verilmektedir.

Yurt dışına hava limanından hava limanına ve adresten adrese hava yolu kargo gönderi hizmet sınıflarımız siz değerli müşterilerimizin taleplerini beklemektedir. Jet hızında uçak kargo fiyatlarını tarafınıza bildiriyoruz. Onayınız ile birlikte dilerseniz adresten dilerseniz hava limanından kargo gönderiminizi başlatıyoruz.

Uçak kargonuz ile ilgili fiyat bilgileri, gümrük işlemleri, kombine taşımacılık ve benzeri sorularınızı ücretsiz yanıtlıyor ve onayınız ile uçuş için işlemlerinizi başlatıyoruz. Yurtdışı Kargo ile istediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan, istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

FİLİSTİN ADRESTEN ADRESE KARGO

Filistin Adresten Adrese Kargo ; Bir telefonla yada web sitemiz üzerinden doldurup bize gönderdiğiniz talep formları aracılığı ile operasyon merkezimize ulaşan hava kargo talepleriniz çok kısa süre içinde incelenip ücretlendirilir ve tarafınıza teslimat süresi ile bildirilir. Hizmete mütakıp kalınıldığı takdirde, bünyemiz dahilinde ki toplama aracımız kapınızdan göndermek istediğiniz gönderi veya gönderileri teslim alır, hızlı bir şekilde depomuza getirerek çeşitli kontrollere tabi tutulur, yapılan kontrollerden sonra herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması durumunda, gerekli tüm çıkış belgeleri hazırlanır ve ilk çıkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza nakledilerek ilgili ülkeye çıkışı sağlanır. İlgili ülke hava limanına ulaşan gönderi, şirketimize bağlı acente vasıtasıyla teslim alınır ve hiç bekletilmeden teslimatın gerçekleşeceği adrese yola çıkar, çok kısa zaman içerisinde gönderi belirtilen adrese isim ve imza karşılığı ulaştırılır. Gönderi teslimatından sonra yetkili acentemiz bize teslim bilgilerini gönderir, operasyon merkezimize ulaştırılan teslimat bilgileri; mail, kısa sms yada telefon yoluyla siz değerli müşterilerimize anında bildirilir. Yurtdışı Kargo şirketimizin sizlere sunduğu adresten adrese kargo hizmeti bu aşamalarla yapılmaktadır.

FİLİSTİN KAPIDAN KAPIYA KARGO

Filistin Kapıdan Kapıya Kargo ; Gelişen dünyada hızın önemi çok daha fazla olmaktadır. Özellikle zamanla yarışılan günümüzde hayatı kolaylaştıran çözümler ön plana çıkmaktadır. Kargo sektöründe de en uygun çözümler sunan firmaların hizmetleri dikkat çekmektedir. Günümüzde firmalar, kapıdan kapıya kargo hizmetini gerçekleştirerek en uygun çözümleri sunmaktadır. Gönderilerin kapıdan teslim alınmasını sağlayan bu yöntemde kargolar alıcının adresine teslim edilmektedir. Bu teslimatı güvenli bir şekilde yerine getiren kargo şirketleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve sorunsuz biz teslimat hizmeti sunmaktadır.

Filistin Hakkında Genel Bilgi

Havaalanı

Filistin, bir hava alanı bulunmadığı için Tel Aviv ve Amman hava alanlarını kullanmaktadır. Bu iki hava alanı da yoğun bir sirkülasyona sahiptir. Yurtdışı Kargo, Filistin’e uçak kargo yapmak isteyen müşterileri için Filistin uçak kargo hizmeti dahilinde her türlü gönderilerinizi kabul etmektedir. Bu gönderilerde herhangi bir sınır ya da ölçü söz konusu değildir. Gönderilecek kargoların yükü, boyutu ve şekli müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. Ekonomik ve ergonomik seçenekler sunan şirketimiz, Filistin uçak kargo kategorisi ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Filistin uçak kargo başlığı altında küçük bir zarf ya da büyük bir kutu göndermek tamamen sizin inisiyatifinizdedir.

Palmiyeler Ülkesi: FiLiSTiN

Filistin, 400 yıl Türk egemenliği altında kalan bir topraktır. Eriha kenti, bu topraklarda bulunan ve ” palmiyeler şehri ” olarak bilinen bir yerdir. Parfüm anlamına gelen Eriha, çöller ortasında, müthiş kokular ile donanmış, çiçekler ile bezeli, yemyeşil bir bitki örtüsüne sahiptir. Eriha, Ürdün’ün doğusunda bulunmaktadır. Subtropikal bir iklimi vardır. Bu sayede kışlar ılık geçer. Eriha ile Lut Gölü arasında da 8 kilometre vardır. Filistin şehirlerine gittiğinizde görülecek birçok yer vardır. Bu yerler birkaçı ise; Zaccheus Sycamore Ağacı, Tel es-Sultan (Eski Eriha), Hişam Sarayı, Kurantul Manastırı, Şeker Değirmeni, Khirbet Na’ran, Ein es-Sultan Mülteci Kampı, Aziz Gerasimus Manastırı, Khirbet Kumran, Lut Gölü (Ölü Deniz), Feslika, Ein Gedi, Sodom Dağı bölgeleri ve yerleridir. Filistin denildiği zaman akla gelen bir diğer şehir ise Nablus şehridir. Tarihi olarak köklü ve güçlü bir şehirdir. Gezilip görülmesi gereken yerleri ise; Kasaba-Tarihi Eski Şehir, El-Kebir Camii, Şeyh Bedrettin Türbesi, Şifa Hamamı’dır.

Filistin Hakkında

Kuzeyinde Lübnan, güneyinde Kızıldeniz, batısında Akdeniz ve doğusunda Suriye Çölü bulunan ve Ortadoğu’da yer alan Filistin 4 Mayıs 1994 tarihinde kurulmuştur. Yahudiler, Hıristiyanlar ve Müslümanlar için kutsal olarak nitelendirilen ülkenin yüzölçümü 28.220 km² ‘dir. “Yeşil Hat” olarak nitelendirilen 20.000 km² ‘lik kısım İsrail olarak gösterilmektedir. Yaklaşık olarak 4.136.540 nüfusa sahip olan Filistin’de kullanılan tek bir para birimi yoktur. Ürdün dinarı, Mısır paundu ve İsrail yeni şekeli para birimlerinin kullanıldığı ülkenin yönetim biçimi yarı başkanlık sistemi ve parlamenter demokrasidir. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla devlet başkanı ve başbakandan oluşmaktadır. Yahudilerin İbranice, Filistinlilerin ise Arapça konuştuğu ülkede işgal edilen topraklarda yaşayanların yüzde 79’u Yahudilerin oluşturmasıyla birlikte Hıristiyan ve Müslümanlar da bulunmaktadır. Ülkenin Doğu Kudüs ve Batı Yaka bölgelerinde ise çoğunlukla Müslümanlar yaşamaktadır. Filistin, Batı Şeria ve Gazzeşeridi’nden oluşan iki bölgeyi kapsamaktadır.

Şeria Nehri ve Yermük Nehri’nin en önemli nehirlerinin olduğu Filistin’de tarıma elverişli düzlüklerin fazla olmasından dolayı tarım ve hayvancılık gelişmiştir. Yaklaşık olarak Filistin topraklarının yüzde 53’ü tarıma elverişli topraklardır. Akdeniz ikliminin hakim olduğu ülkede temel gelir kaynağı tarımdır. Başlıca tarım ürünleri, zeytin ve turunçgillerdir. İhracat yaptığı ülkeler ise İsrail ve Mısır’dır. Turunçgiller ve çiçeğin başlıca ihraç ürünlerinden olduğu Gazze ve Batı Şeria bölgelerinde ithal edilen ürünler ise gıda maddeleri, tüketim malları ve inşaat malzemeleridir.

Akdeniz kıyısında yer alan ve güneybatısında Mısır bulunan Gazze Şeridi’nin en büyük şehri Gazze’dir. Toplam yüzölçümü 360 km² olmakla birlikte yaklaşık olarak nüfusu 1.428.757’dir. Kullanılan para birimi Yeni İsrail Şekelidir. Bölgede konuşulan resmi dil Arapçadır. Etnik yapısını Müslümanların ve Hıristiyanların oluşturduğu Gazze Şeridi ılıman bir iklime sahiptir. En yüksek noktası Abu Awdah’dır. Bu bölgede yoksulluk ve işsizlikle birlikte nüfus artışı da yaşanmaktadır. Filistin’in diğer bölgesi olan Batı Şeria bölgesinin doğusunda Şeria Nehri; batı, kuzey ve güneyinde ise İsrail yer almaktadır. Yüzölçümü 5,860 km² olup; nüfusu 2.460.492’dir. Ülkede kullanılan resmi dil Arapçadır. Kullanılan para birimi ise Yeni İsrail Şekelidir.