IRAK UÇAKLA KARGO GÖNDERİMİ

IRAK KARGO

Irak Kargo Türkiye’den yurt dışında ki ülkelere, yurt dışından Türkiye içine kargo gönderme ve getirme hava yolu taşıma hizmet bütünüdür. Yurt dışına taşınması yasak olmayan tüm ürün ve gönderileri firmamız aracılığıyla uygun fiyatlara hızlı teslimat kapsamında gönderebilirsiniz. Türkiye’den Irak‘a, Irak‘dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Hızlı kargo teslimatı, firmaların fiyat indirimi rekabetinden ziyade hizmette öne çıkmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda da rekabet avantajı elde edilmektedir. Bu da tüm sektörlerdeki hizmetleri çeşitlendirmekte ve büyük rekabet avantajı elde edilmesini sağlamaktadır.
Türkiye merkezli ya da farklı ülkelerden Irak uçak kargo hizmetleri verebilmekteyiz. Hava kargo taşımacılığının en hızlı nakliye araçlarından olması sebebiyle tercih edilmesinin en büyük etkenidir. Dilediğiniz ülkeye ve şehre kapıdan kapıya ya da hava alanından hava alanına şeklinde teslimler gerçekleştirmekteyiz. Talep formaları ile de kargo bilgilerinizi şirketimize ileterek fiyat bilgisi ve uçak kargo gönderimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yurtdışı kargo şirketi olarak Irak uçak kargo hizmeti ile şirketler arası ya da insanlar arası iletişimi sağlamaktadır. Irak; Erbil, Necef, Süleymaniye, Basra, Musul gibi şehirleri ile havaalanı lokasyonunda gelişmiş bir ülkedir. Ticaret yolları üzerinde bulunduğu için yoğun bir akışı vardır. Irak uçak kargo ile tüm gönderileriniz yerlerine ulaşmaktadır. Küçük ya da büyük paket fark etmeksizin her gönderiniz tarafımızdan güvenli bir şekilde adrese teslim edilmektedir. Evrak, koli, zarf, obje ne olursa olsun tüm gönderiler güvenli ve hızlı bir şekilde alıcıya ulaşmaktadır. Irak uçak kargo ile acil olarak iletmek istediğiniz bir evrak var ise sorunsuz bir şeklide ve en önemlisi hızlı bir şekilde teslim edilir. Yine aynı şekilde Irak uçak kargo sevdiğiniz bir kişiye iletmek istediğiniz özel bir hediye ya da obje de yine aynı hızla sahibine teslim edilmektedir.

52.png

Irak Uçak Kargo hizmeti, kargo taşıma birimleri içinde en hızlı ve en güvenli hava yolu taşıma servisidir. Yurt içinden yurt dışına, yurt dışından yurt içine kargo gönderisi yapmak ve acil olarak göndermek için hava yolu taşımacılığı en uygun gönderi seçeneğidir. Operasyon merkezimize ulaşıp, eksiksiz olarak tüm gönderi bilgileri ulaştırıp hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Yurtdışı hava kargo şirketimize web sayfamız üzerinde ki talep formları ve çağrı merkezimiz aracılığıyla anında ulaşabilirsiniz. İstanbul merkezli yurtdışı hava kargo şirketimiz aracılığı ile paket gönderimi yaparken bazı dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur, bunlar; öncelikle paketin kendi ağırlığı bilinmelidir, bunun dışında paketin en – boy ve yükselik ölçüleri deneyimli operatörlerimize aktarılmalıdır, uzman kargo operatörlerimiz paketin hem kendi ağırlığına hemde hacim kilogramına bakar, hangisi daha ağır geliyorsa kargo gönderisi o kilogram üzerinden işlem görmektedir. Kargo gönderisinin hacim ölçüsünü hesaplamak için; En x Boy x Yükseklik / 5000 rakamına bölünerek, paketinizin gerçek hacim kilosunu öğrenebilirsiniz.

Uçak kargo gönderimlerinin sıklıkla kullanıldığı şu günlerde Yurtdışı Kargo olarak Irak’taki müşterimizin de gönderilerini yurt içine ve yurt dışına teslim ediyoruz. Dünyanın çoğu ülkesinde bulunan son teknoloji kargo uçaklarımız sayesinde müşterilerimizin paketlerini zamanında ulaştırıyoruz. Hava yolu kargo taşımacılığı özellikle acil gönderilerde ve gizlilik gerektiren önemli evraklarda tercih edilebiliyor. Yurtdışı Kargo olarak önem verdiğimiz en önemli unsurlar da güvenlik ve zamanında teslimat olmaktadır. Irak’ta hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimizin gümrüklü kargolarının gümrük işlemlerini firmamız üstlenmekte, kargolarının kapılarına kadar teslimatları sağlanmaktadır.

Irak hava yolu kargo taşımacılığında esas olan en önemli husus, gönderi ve paketinizin hem kendi ağırlığı hemde hacim ağırlığının hesaplanıp, hangi ağırlık daha çok ise o ağırlık üzerinden işlem görmesidir, değerli müşterilerimiz bu hususa dikkat etmelidir. Çok acil yurt dışında bir adrese ulaştırılması gereken paket, evrak, dosya, zarf, eşya, hediyelik ürün, makina parçaları, tekstil ürünleri, perde, halı, telefon, ilaç ve benzeri ürünleri göndericiden alıcıya en hızlı hava yolu kargo taşımacılığı ile ulaştırabilirsiniz. Yurtdışı acil kargo firmamız üstün güvenlikli ve hızlı kargo faaliyetleri sayesinde müşterilere kusursuz hizmet almanın ayrıcalığını yaşatmaktayız. Türkiye ve tüm dünya ülkeleri arasında bireysel ya da kurumsal hizmet ayrımı gözetmeden her türlü gönderi için uçak kargo taşımacılığı yapmaktayız. 

IRAK YURTDIŞI KARGO 

Bu hafta Irak Hava Kargo kampanyalarımız siz değerli müştelerimizin huzuruna sunulmuştur. Sizde bu özel hizmet kampanyamızdan yararlanabilir ve bu konu hakkında bizi günün her saati arayabilirsiniz. Yüzde 40’lara varan müthiş indirimli yurtdışı gönderi hizmetimizden hemen yararlanmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Yurtdışı hızlı kargo şirketimiz siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimatlı hizmet gönderi kampanyaları düzenleyerek, önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLAYIN, BİZ GÖNDERİYİ TESLİM ALALIM! 

Sizde kargonuzu bulunduğunuz noktadan aldırmanın farkını yaşayın, siz kahvenizi içerken araçlı kuryelerimiz kapınızdan paketinizi teslim alarak aynı gün ilgili ülkeye uçakla çıkış yapılmasını sağlamaktadır. Kapıdan kargo alımlarında, kargonuzu teslim ettikten sonra size wybill verilir; kargonun ölçüleri, hangi ülkeye gideceği, kargoyu kimin telim ettiği ve kargoyu kimin teslim aldığına dair belgeyi toplama servisinden gelen elemanımız eksiksiz bir şekilde doldurarak bir nüshasını size vermek suretiyle kargonuzu teslim alır. Alınan kargonuz en kısa süre içerinde toplama merkezimize ulaştırılır, müşteri temsilcimiz sizi arayarak kargonuzun toplama merkezimize ulaştığını, ücretinin ne olduğunu söyleyerek banka hesap numarası verir. Banka hesap numaramıza ödemeler yapıldıktan sonra, dekontu operasyon@yurtdisikargo.org adresine E-Posta olarak gönderildikten sonra kargonuz 1 saat içerisinde uçağa teslim edilerek çıkışı sağlanmaktadır. Kapıda fatura karşılığı ödeme yapabilmeniz mümkündür.

EXPRESS KARGO VE EKONOMİK KARGO GÖNDERİLERİ

İlgili ülkeye yurtdışı kargo gönderimi yaparken 2 çeşit gönderi seçeneği mevcuttur. Express Kargo ve Ekonomik Kargo seçeneği olarak sınıflandırılan gönderi seçenekleri tamamen sizin seçiminiz üzerinize operasyon’da devreye girmektedir. Express Kargo seçeneği en hızlı kargo gönderi seçeneğidir, Ekonomik Kargo gönderi hizmetine göre ücret bakımından daha pahalıdır fakat gönderinizi en hızlı bir şekilde ulaştırabileceğiniz bir seçenektir. Ekonomik Kargo gönderi seçeneği ise en uygun hizmet seçeneğidir, teslimat süresi Express Kargo seçeneğine göre daha yüksek sürelerdir fakat en ekonomik kargo seçeneğidir. Hava kargo taşımacılığı bir lojistik faaliyettir. Güvenli, kaliteli, sorunsuz ve hızlı olması gereken bu hizmet kurumsal firmamızdan alındığında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Sektörün amacı, taşıma talebini mümkün olan en kısa zaman dilimi içinde, en az maliyetle ve güvenli bir şekilde hızlı teslimatla göndericiden alıcıya ulaştırılmasıdır.

49.png

RAKİP TANIMIYORUZ, TÜM KARGO GÖNDERİLERİNİ HIZLI VE GÜVENLİ TAŞIYORUZ!

Tüm kargo gönderi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, sorularınız ya da fiyat teklifi almak için iletişime geçin. Türkiye den yurt dışına veya yurt dışından Türkiye’ye uçak kargo ile dünyanın bir noktasından diğer noktasına kadar uçak kargo ile teslimat yapılır, hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderiniz adresinizden alınıp gideceği adrese uzman ekibimiz sayesinde güvenilir bir şekilde teslim edilerek teslim bilgisi an itibariyle sizlere verilmektedir.

Yurt dışına hava limanından hava limanına ve adresten adrese hava yolu kargo gönderi hizmet sınıflarımız siz değerli müşterilerimizin taleplerini beklemektedir. Jet hızında uçak kargo fiyatlarını tarafınıza bildiriyoruz. Onayınız ile birlikte dilerseniz adresten dilerseniz hava limanından kargo gönderiminizi başlatıyoruz.

Uçak kargonuz ile ilgili fiyat bilgileri, gümrük işlemleri, kombine taşımacılık ve benzeri sorularınızı ücretsiz yanıtlıyor ve onayınız ile uçuş için işlemlerinizi başlatıyoruz. Yurtdışı Kargo ile istediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan, istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

IRAK ADRESTEN ADRESE KARGO

Irak Adresten Adrese Kargo ; Bir telefonla yada web sitemiz üzerinden doldurup bize gönderdiğiniz talep formları aracılığı ile operasyon merkezimize ulaşan hava kargo talepleriniz çok kısa süre içinde incelenip ücretlendirilir ve tarafınıza teslimat süresi ile bildirilir. Hizmete mütakıp kalınıldığı takdirde, bünyemiz dahilinde ki toplama aracımız kapınızdan göndermek istediğiniz gönderi veya gönderileri teslim alır, hızlı bir şekilde depomuza getirerek çeşitli kontrollere tabi tutulur, yapılan kontrollerden sonra herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması durumunda, gerekli tüm çıkış belgeleri hazırlanır ve ilk çıkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza nakledilerek ilgili ülkeye çıkışı sağlanır. İlgili ülke hava limanına ulaşan gönderi, şirketimize bağlı acente vasıtasıyla teslim alınır ve hiç bekletilmeden teslimatın gerçekleşeceği adrese yola çıkar, çok kısa zaman içerisinde gönderi belirtilen adrese isim ve imza karşılığı ulaştırılır. Gönderi teslimatından sonra yetkili acentemiz bize teslim bilgilerini gönderir, operasyon merkezimize ulaştırılan teslimat bilgileri; mail, kısa sms yada telefon yoluyla siz değerli müşterilerimize anında bildirilir. Yurtdışı Kargo şirketimizin sizlere sunduğu adresten adrese kargo hizmeti bu aşamalarla yapılmaktadır.

IRAK KAPIDAN KAPIYA KARGO

Irak Kapıdan Kapıya Kargo ; Gelişen dünyada hızın önemi çok daha fazla olmaktadır. Özellikle zamanla yarışılan günümüzde hayatı kolaylaştıran çözümler ön plana çıkmaktadır. Kargo sektöründe de en uygun çözümler sunan firmaların hizmetleri dikkat çekmektedir. Günümüzde firmalar, kapıdan kapıya kargo hizmetini gerçekleştirerek en uygun çözümleri sunmaktadır. Gönderilerin kapıdan teslim alınmasını sağlayan bu yöntemde kargolar alıcının adresine teslim edilmektedir. Bu teslimatı güvenli bir şekilde yerine getiren kargo şirketleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve sorunsuz biz teslimat hizmeti sunmaktadır.

Irak Hakkında Genel Bilgi

Ortadoğu’nun güneyinde, Basra Körfezi’nin kuzeyinde yer alan Aşağı Mezopotamya’da 1 Ekim 1919 senesinde kurulmuş olan Irak’ın başkenti dünyanın en önemli kültür ve ticaret merkezlerinden olan Bağdat şehridir. Ülkede kullanılan resmi diller Arapça ve Kürtçe’dir. Bunun yanında farklı etnik grupların da ülkede yaşamasından dolayı Türkmence, Asurice ve Süryanice dillerinin konuşulduğuna da rastlanmaktadır. Irak’ın yönetim biçimi parlamenter cumhuriyettir. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla cumhurbaşkanı ve başbakandan oluşmaktadır.14 Temmuz 1958 senesinde bağımsızlığını kazanarak cumhuriyeti ilan etmesinin ardından 15 Ekim 2005 yılında anayasanın kabulünü gerçekleştirmişlerdir. 437.072 km² yüzölçümüne sahip olan Irak’ın tahmini nüfusu 24.002.000’dir. Ülkede kullanılan para birimi ise Irak Dinarıdır. İdari olarak 18 eyaletten oluşan Irak’ın en önemli şehirleri arasında başta Bağdat olmak üzere Musul, Kerkük ve Kerbela’dır.

Irak’ın ikliminden bahsedilecek ve genelleme yapılacak olursa; kış mevsiminin soğuk ve kurak,yaz mevsiminin ise sıcak geçtiği söylenebilmektedir. Ülkenin orta ve güney bölgelerinde ise yazın sıcaklıklar 40 – 48 derece arasında yükseliş göstermektedir. Yüksek yerlerinin olmasının yanı sıra çoğunlukla düzlüklerden oluşan Irak’ın İran sınırında büyük bataklıklar bulunmaktadır. Türkiye’ye olan sınırı boyunca ise yoğun kar yağışı görülmektedir. Ülkede en çok görülen doğal afetler ise toz ve kum fırtınalarıdır. Petrol kaynaklarının ekonominin temelini oluşturduğu ülkede petrol rezerveleri ve rafinerileri bolca bulunmaktadır.

Ülkenin başkenti olan Bağdat şehri Osmanlı döneminden beridir kültür ve ticaret merkezidir. Tarihi kalıntıların çokça bulunduğu şehirde turizm açısından da oldukça önemlidir. 6.554.126 nüfusa sahip olan şehirde yaz mevsimi kuru fakat çok sıcak geçmektedir. Kış mevsimi ise yumuşak ve serin geçer. Yağışın çoğunlukla kış mevsiminde görüldüğü Bağdat şehrine en uygun seyahat zamanı yaz aylarıdır. Şehirde gezilmesi ve görülmesi tavsiye edilen önemli yapılardan biri Abbasi Sarayı’dır. Şehrin kuzeyinde yer alan bu saray Dicle’ye tepeden bakma fırsatını sunmaktadır. Diğeri Karkh bölgesinde bulunan Irak Ulusal Müzesi’dir. Şehrin içinde bulunan ve önem taşıyan camilerden biri olan Kazımeyn Camii 19. yüzyılda inşa edilmiştir. Bir diğer önemli camii ise Altın Kubbeli Camii’dir.

Şehrin üçüncü büyük şehri olan Musul’un nüfusu ise 1.740.000’tır.Ortadoğu’nun en büyük eğitim ve araştırma merkezlerinden birinin de içinde bulunduğu kentte eğitim önemli bir hale gelmiştir. Dini açıdan da merkezi hale gelmiş şehirde Asuri, Türkmen ve Kürt azınlıklar da bulunmaktadır.