KUZEY KORE UÇAKLA KARGO GÖNDERİMİ

KUZEY KORE KARGO

Kuzey Kore Kargo Türkiye’den yurt dışında ki ülkelere, yurt dışından Türkiye içine kargo gönderme ve getirme hava yolu taşıma hizmet bütünüdür. Yurt dışına taşınması yasak olmayan tüm ürün ve gönderileri firmamız aracılığıyla uygun fiyatlara hızlı teslimat kapsamında gönderebilirsiniz. Türkiye’den Kuzey Kore‘ye, Kuzey Kore‘den Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Hızlı kargo teslimatı, firmaların fiyat indirimi rekabetinden ziyade hizmette öne çıkmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda da rekabet avantajı elde edilmektedir. Bu da tüm sektörlerdeki hizmetleri çeşitlendirmekte ve büyük rekabet avantajı elde edilmesini sağlamaktadır.

52.png

Kuzey Kore Uçak Kargo hizmetinde uygun fiyat ve en kısa sürede istenilen adrese teslimat gerçekleştirilmesini sağlayan yurtdışı kargo şirketimiz ile her türlü kargoyu güvenle teslim alabilir ya da gönderebilirsiniz.

Türkiye merkezli ya da farklı ülkelerden Kuzey Kore uçak kargo hizmetleri verebilmekteyiz. Hava kargo taşımacılığının en hızlı nakliye araçlarından olması sebebiyle tercih edilmesinin en büyük etkenidir. Dilediğiniz ülkeye ve şehre kapıdan kapıya ya da hava alanından hava alanına şeklinde teslimler gerçekleştirmekteyiz. Talep formaları ile de kargo bilgilerinizi şirketimize ileterek fiyat bilgisi ve uçak kargo gönderimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yurtdışı kargo şirketi olarak Kuzey Kore uçak kargo hizmeti ile şirketler arası ya da insanlar arası iletişimi sağlamaktadır. Kuzey Kore; bir çok şehirleri ile hava alanı lokasyonunda gelişmiş bir ülkedir. Ticaret yolları üzerinde bulunduğu için yoğun bir akışı vardır. Kuzey Kore uçak kargo ile tüm gönderileriniz yerlerine ulaşmaktadır. Küçük ya da büyük paket fark etmeksizin her gönderiniz tarafımızdan güvenli bir şekilde adrese teslim edilmektedir. Evrak, koli, zarf, obje ne olursa olsun tüm gönderiler güvenli ve hızlı bir şekilde alıcıya ulaşmaktadır. Kuzey Kore uçak kargo ile acil olarak iletmek istediğiniz bir evrak var ise sorunsuz bir şeklide ve en önemlisi hızlı bir şekilde teslim edilir. Yine aynı şekilde Kuzey Kore uçak kargo sevdiğiniz bir kişiye iletmek istediğiniz özel bir hediye ya da obje de yine aynı hızla sahibine teslim edilmektedir.

Kuzey Kore Uçak Kargo hizmeti, kargo taşıma birimleri içinde en hızlı ve en güvenli hava yolu taşıma servisidir. Yurt içinden yurt dışına, yurt dışından yurt içine kargo gönderisi yapmak ve acil olarak göndermek için hava yolu taşımacılığı en uygun gönderi seçeneğidir. Operasyon merkezimize ulaşıp, eksiksiz olarak tüm gönderi bilgileri ulaştırıp hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Yurtdışı hava kargo şirketimize web sayfamız üzerinde ki talep formları ve çağrı merkezimiz aracılığıyla anında ulaşabilirsiniz. İstanbul merkezli yurtdışı hava kargo şirketimiz aracılığı ile paket gönderimi yaparken bazı dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur, bunlar; öncelikle paketin kendi ağırlığı bilinmelidir, bunun dışında paketin en – boy ve yükselik ölçüleri deneyimli operatörlerimize aktarılmalıdır, uzman kargo operatörlerimiz paketin hem kendi ağırlığına hemde hacim kilogramına bakar, hangisi daha ağır geliyorsa kargo gönderisi o kilogram üzerinden işlem görmektedir. Kargo gönderisinin hacim ölçüsünü hesaplamak için; En x Boy x Yükseklik / 5000 rakamına bölünerek, paketinizin gerçek hacim kilosunu öğrenebilirsiniz.

Uçak kargo gönderimlerinin sıklıkla kullanıldığı şu günlerde Yurtdışı Kargo olarak Irak’taki müşterimizin de gönderilerini yurt içine ve yurt dışına teslim ediyoruz. Dünyanın çoğu ülkesinde bulunan son teknoloji kargo uçaklarımız sayesinde müşterilerimizin paketlerini zamanında ulaştırıyoruz. Hava yolu kargo taşımacılığı özellikle acil gönderilerde ve gizlilik gerektiren önemli evraklarda tercih edilebiliyor. Yurtdışı Kargo olarak önem verdiğimiz en önemli unsurlar da güvenlik ve zamanında teslimat olmaktadır. Kuzey Kore‘de hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimizin gümrüklü kargolarının gümrük işlemlerini firmamız üstlenmekte, kargolarının kapılarına kadar teslimatları sağlanmaktadır.

Kuzey Kore hava yolu kargo taşımacılığında esas olan en önemli husus, gönderi ve paketinizin hem kendi ağırlığı hemde hacim ağırlığının hesaplanıp, hangi ağırlık daha çok ise o ağırlık üzerinden işlem görmesidir, değerli müşterilerimiz bu hususa dikkat etmelidir. Çok acil yurt dışında bir adrese ulaştırılması gereken paket, evrak, dosya, zarf, eşya, hediyelik ürün, makina parçaları, tekstil ürünleri, perde, halı, telefon, ilaç ve benzeri ürünleri göndericiden alıcıya en hızlı hava yolu kargo taşımacılığı ile ulaştırabilirsiniz. Yurtdışı acil kargo firmamız üstün güvenlikli ve hızlı kargo faaliyetleri sayesinde müşterilere kusursuz hizmet almanın ayrıcalığını yaşatmaktayız. Türkiye ve tüm dünya ülkeleri arasında bireysel ya da kurumsal hizmet ayrımı gözetmeden her türlü gönderi için uçak kargo taşımacılığı yapmaktayız. 

49.png

KUZEY KORE YURTDIŞI KARGO 

Bu hafta Kuzey Kore Hava Kargo kampanyalarımız siz değerli müştelerimizin huzuruna sunulmuştur. Sizde bu özel hizmet kampanyamızdan yararlanabilir ve bu konu hakkında bizi günün her saati arayabilirsiniz. Yüzde 40’lara varan müthiş indirimli yurtdışı gönderi hizmetimizden hemen yararlanmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Yurtdışı hızlı kargo şirketimiz siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimatlı hizmet gönderi kampanyaları düzenleyerek, önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLAYIN, BİZ GÖNDERİYİ TESLİM ALALIM! 

Sizde kargonuzu bulunduğunuz noktadan aldırmanın farkını yaşayın, siz kahvenizi içerken araçlı kuryelerimiz kapınızdan paketinizi teslim alarak aynı gün ilgili ülkeye uçakla çıkış yapılmasını sağlamaktadır. Kapıdan kargo alımlarında, kargonuzu teslim ettikten sonra size wybill verilir; kargonun ölçüleri, hangi ülkeye gideceği, kargoyu kimin telim ettiği ve kargoyu kimin teslim aldığına dair belgeyi toplama servisinden gelen elemanımız eksiksiz bir şekilde doldurarak bir nüshasını size vermek suretiyle kargonuzu teslim alır. Alınan kargonuz en kısa süre içerinde toplama merkezimize ulaştırılır, müşteri temsilcimiz sizi arayarak kargonuzun toplama merkezimize ulaştığını, ücretinin ne olduğunu söyleyerek banka hesap numarası verir. Banka hesap numaramıza ödemeler yapıldıktan sonra, dekontu operasyon@yurtdisikargo.org adresine E-Posta olarak gönderildikten sonra kargonuz 1 saat içerisinde uçağa teslim edilerek çıkışı sağlanmaktadır. Kapıda fatura karşılığı ödeme yapabilmeniz mümkündür.

EXPRESS KARGO VE EKONOMİK KARGO GÖNDERİLERİ

İlgili ülkeye yurtdışı kargo gönderimi yaparken 2 çeşit gönderi seçeneği mevcuttur. Express Kargo ve Ekonomik Kargo seçeneği olarak sınıflandırılan gönderi seçenekleri tamamen sizin seçiminiz üzerinize operasyon’da devreye girmektedir. Express Kargo seçeneği en hızlı kargo gönderi seçeneğidir, Ekonomik Kargo gönderi hizmetine göre ücret bakımından daha pahalıdır fakat gönderinizi en hızlı bir şekilde ulaştırabileceğiniz bir seçenektir. Ekonomik Kargo gönderi seçeneği ise en uygun hizmet seçeneğidir, teslimat süresi Express Kargo seçeneğine göre daha yüksek sürelerdir fakat en ekonomik kargo seçeneğidir. Hava kargo taşımacılığı bir lojistik faaliyettir. Güvenli, kaliteli, sorunsuz ve hızlı olması gereken bu hizmet kurumsal firmamızdan alındığında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Sektörün amacı, taşıma talebini mümkün olan en kısa zaman dilimi içinde, en az maliyetle ve güvenli bir şekilde hızlı teslimatla göndericiden alıcıya ulaştırılmasıdır.

RAKİP TANIMIYORUZ, TÜM KARGO GÖNDERİLERİNİ HIZLI VE GÜVENLİ TAŞIYORUZ!

Tüm kargo gönderi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, sorularınız ya da fiyat teklifi almak için iletişime geçin. Türkiye den yurt dışına veya yurt dışından Türkiye’ye uçak kargo ile dünyanın bir noktasından diğer noktasına kadar uçak kargo ile teslimat yapılır, hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderiniz adresinizden alınıp gideceği adrese uzman ekibimiz sayesinde güvenilir bir şekilde teslim edilerek teslim bilgisi an itibariyle sizlere verilmektedir.

Yurt dışına hava limanından hava limanına ve adresten adrese hava yolu kargo gönderi hizmet sınıflarımız siz değerli müşterilerimizin taleplerini beklemektedir. Jet hızında uçak kargo fiyatlarını tarafınıza bildiriyoruz. Onayınız ile birlikte dilerseniz adresten dilerseniz hava limanından kargo gönderiminizi başlatıyoruz.

Uçak kargonuz ile ilgili fiyat bilgileri, gümrük işlemleri, kombine taşımacılık ve benzeri sorularınızı ücretsiz yanıtlıyor ve onayınız ile uçuş için işlemlerinizi başlatıyoruz. Yurtdışı Kargo ile istediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan, istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

KUZEY KORE ADRESTEN ADRESE KARGO

Kuzey Kore Adresten Adrese Kargo ; Bir telefonla yada web sitemiz üzerinden doldurup bize gönderdiğiniz talep formları aracılığı ile operasyon merkezimize ulaşan hava kargo talepleriniz çok kısa süre içinde incelenip ücretlendirilir ve tarafınıza teslimat süresi ile bildirilir. Hizmete mütakıp kalınıldığı takdirde, bünyemiz dahilinde ki toplama aracımız kapınızdan göndermek istediğiniz gönderi veya gönderileri teslim alır, hızlı bir şekilde depomuza getirerek çeşitli kontrollere tabi tutulur, yapılan kontrollerden sonra herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması durumunda, gerekli tüm çıkış belgeleri hazırlanır ve ilk çıkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza nakledilerek ilgili ülkeye çıkışı sağlanır. İlgili ülke hava limanına ulaşan gönderi, şirketimize bağlı acente vasıtasıyla teslim alınır ve hiç bekletilmeden teslimatın gerçekleşeceği adrese yola çıkar, çok kısa zaman içerisinde gönderi belirtilen adrese isim ve imza karşılığı ulaştırılır. Gönderi teslimatından sonra yetkili acentemiz bize teslim bilgilerini gönderir, operasyon merkezimize ulaştırılan teslimat bilgileri; mail, kısa sms yada telefon yoluyla siz değerli müşterilerimize anında bildirilir. Yurtdışı Kargo şirketimizin sizlere sunduğu adresten adrese kargo hizmeti bu aşamalarla yapılmaktadır.

KUZEY KORE KAPIDAN KAPIYA KARGO

Kuzey Kore Kapıdan Kapıya Kargo ; Gelişen dünyada hızın önemi çok daha fazla olmaktadır. Özellikle zamanla yarışılan günümüzde hayatı kolaylaştıran çözümler ön plana çıkmaktadır. Kargo sektöründe de en uygun çözümler sunan firmaların hizmetleri dikkat çekmektedir. Günümüzde firmalar, kapıdan kapıya kargo hizmetini gerçekleştirerek en uygun çözümleri sunmaktadır. Gönderilerin kapıdan teslim alınmasını sağlayan bu yöntemde kargolar alıcının adresine teslim edilmektedir. Bu teslimatı güvenli bir şekilde yerine getiren kargo şirketleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve sorunsuz biz teslimat hizmeti sunmaktadır.

Kuzey Kore Hakkında Genel Bilgi

Kore Yarımadası’nın kuzey yarısında, Çine ve Güney Kore’nin arasında, Doğu Asya’da yer alan Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti’nin Kore Körfezi ve Japon Denizi’ne de kıyısı bulunmaktadır. Ülkenin güneyinde Güney Kore, kuzeyinde Çin Halk Cumhuriyeti ile Rusya, doğusunda ise Japon Denizi bulunmaktadır. Coğrafi konumu itibariyle önem taşıyan Kuzey Kore’nin toplam yüzölçümü 120.540 km²’dir. Yaklaşık nüfusu ise 24.051.218’dir. Bu nüfusun yüzde 99,8’ini Koreliler oluşturur. Ancak Çinli, Japonlu, Vietnamlı ve Avrupalı olmak üzere çeşitli etnik gruplar da yaşamaktadır. Resmi dilinin Korece olduğu Kuzey Kore’nin başkenti Pyongyang’dır. Yönetim şekli tek partili sosyalist cumhuriyettir. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla ebedi başkan, yüce lider ve devlet başkanı, savunma komisyonu başkanı, başkanlık heyeti yüksek halk meclisi başkanı ve başbakandan oluşmaktadır. 15 Ağustos 1945 tarihinde bağımsızlığını ilan eden Kuzey Kore 1948 senesinde de anayasanın kabulünü gerçekleştirmiştir. Ülkede kullanılan para birimi Kuzey Kore Wonu’dur. 9 eyalet ve 3 özel şehirden meydana gelen Kuzey Kore’nin bu üç özel şehri; Kaesong-si, Namp’o-si ve P’yongan-na’dır. Kültürel, ekonomik, siyasi, tarihi, turizm, sanayi, eğlence ve bir çok açıdan önem taşıyan yerleşim yerleri ise; Kanggye, Hyesan, Pyongyang, Songrim, Hamhung ve Chongjin’dir.

Kuzey Kore’de kış mevsiminin soğuk olmasıyla birlikte uzun sürer. Bunun esas sebebi ise Sibirya’dan gelen soğuk hava rüzgarlarıdır. Yaz aylarında ise hava sıcaklıklarında musonların etkili olması yağışın bol olmasına sebebiyet vermektedir.

Grafit, tungsten ve magnezit üretimi ile dünyada birinci sırada yer alan Kuzey Kore`de sanayi, madencilik ve tarım ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Sanayi ve madencilik sektörlerinin temelini oluşturduğu Kuzey Kore ekonomisinin gelişimine katkıda bulunan diğer gelir kaynakları; tarım, ticaret, imalat, ihracat ve turizmdir. Tarım sektörüne en çok katkıda bulunan ve en fazla yetiştirilen ürün pirinçtir. Ticaret ortakları ise yüzdeleri bakımından Çin, Rusya ve Japonya ülkeleri en başta gelir.

Yaklaşık nüfusu 3.500.000 olan, Teadong Nehri üzerinde yer alan Pyongyang kenti, Kuzey Kore’nin eyalet yetkilerine ve büyük şehir niteliğine sahip başkentidir.