SUUDİ ARABİSTAN UÇAKLA KARGO GÖNDERİMİ

SUUDİ ARABİSTAN KARGO | BİRLEŞİK ARAP EMİRLİĞİ

Suudi Arabistan Kargo Türkiye’den yurt dışında ki ülkelere, yurt dışından Türkiye içine kargo gönderme ve getirme hava yolu taşıma hizmet bütünüdür. Yurt dışına taşınması yasak olmayan tüm ürün ve gönderileri firmamız aracılığıyla uygun fiyatlara hızlı teslimat kapsamında gönderebilirsiniz. Türkiye’den Suudi Arabistana, Suudi Arabistan‘dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Hızlı kargo teslimatı, firmaların fiyat indirimi rekabetinden ziyade hizmette öne çıkmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda da rekabet avantajı elde edilmektedir. Bu da tüm sektörlerdeki hizmetleri çeşitlendirmekte ve büyük rekabet avantajı elde edilmesini sağlamaktadır.

52.png

Dubai, Abu Dubai, Sharjah, Ras Al Khaimah, Al Ain havaalanları ile Birleşik Arap Emirlikleri sevdiklerinize ulaştığınız hava sahalarıdır. Suudi Arabistan Kargo, geniş uçak kargo filosu ile Birleşik Arap Emirliklerine de uçmaktadır. Sizden çok uzak olan yakınlarınıza, onları mutlu edecek hediyeler, objeler göndermek kadar keyif veren başka bir şey daha yoktur. Uçak kargo sizi sevdiklerinize yaklaştıran muazzam bir hizmettir.

Birleşik Arap Emirliği Kargo ve uçak kargo hizmetlerimizle hızlı çözümler, deneyimli uzman kargo departmanımızla en uygun fiyatlarla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Fiyatlar, teslimatlar ve her türlü sorularınız için yurtdışı kargo ile iletişime geçiniz. Acil gönderimleriniz için merkez ofisimizi arayarak destek alınız.

Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Kargo ile zamandan tasarruf ederek sevdiklerinize ulaşmanız mümkündür. Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Hizmeti, küçük bir zarf ya da büyük bir koli ne olursa olsun hizmet vermektedir. Herhangi bir kısıtlama yoktur.

Ülkemizde ve tüm dünyada genel olarak kargo ile ilgili bazı sıkıntılar yaşanmaktadır. Fakat Suudi Arabistan Kargo, uzman ekibi ve profesyonel duruşu ile tüm bu sorunları ve sıkıntıları insanların zihinlerinden silmektedir. Her zaman en iyi olanı, en kaliteli olanı, en ekonomik şekilde müşterilerine sunmayı hedefleyen Suudi Arabistan Kargonun kalitesi saygın bir çizgi kazanmıştır. Şirketimiz, acil ya da stabil tüm gönderileri İstanbul’daki merkez ofisinden gerçekleştirmektedir. Yurt dışına yapacağınız en küçük parçadan en büyük parçaya kadar bütün gönderilerde büyük bir özen ve titizlik ile çalışılmaktadır.

Hava Kargo şirketimiz ile iletişime geçerek Suudi Arabistan uçak kargo ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Türkiye’den ya da bir başka ülkeden uçak kargo gönderimlerinizde hizmet verilebilmektedir. Suudi Arabistan merkezli tüm hava kargo, kurye hizmetlerine en kısa sürede firmamız aracılığı ile ulaşın.

Uluslararası kargo taşımacılığının lider firmalarından olan şirketimiz Suudi Arabistan uçak kargo hizmetinde titizlik ile hizmet vermektedir. Kargoların büyüklük ve ağırlığından önce teslim edilmesi gereken süreye göre ayrım yapan firmamız, büyüklüğü ne olursa olsun her türlü kargonun müşterilerin istedikleri sürelerde adreslerine teslim edilmesini sağlamaktadır.

Yurtdışı Kargo temel hizmetlerinden birisi olan Suudi Arabistan uçak kargo gönderimi ile hızlı ve güvenli taşımacılığın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ile yılların vermiş olduğu tecrübenin siz değerli müşterilerimize sunulmasından gurur duyarız. Suudi Arabistan uçak kargo hizmetimizin avantajlarından ve nitelikli ulaşımdan yararlanmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Amacımız; sizlere kesintisiz hizmet kalitesi sunmak ve bundan maksimum derecede yararlanmanızı sağlamaktır.

Türkiye merkezli ya da farklı ülkelerden Suudi Arabistan uçak kargo hizmetleri verebilmekteyiz. Hava kargo taşımacılığının en hızlı nakliye araçlarından olması sebebiyle tercih edilmesinin en büyük etkenidir. Dilediğiniz ülkeye ve şehre kapıdan kapıya ya da hava alanından hava alanına şeklinde teslimler gerçekleştirmekteyiz. Talep formaları ile de kargo bilgilerinizi şirketimize ileterek fiyat bilgisi ve uçak kargo gönderimleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dünyanın değişik ülkeleri ile Türkiye arasındaki kargo alışverişinin güvenli ve en hızlı şekilde yapılmasını sağlayan Yurtdışı Kargo, neredeyse tüm dünya ülkelerine hizmet vermektedir. Ülkemiz ile ticari ve siyasi ilişkiler bakımından uyumlu olduğumuz ülkelerden olan Suudi Arabistana firmamız uçak kargo hizmetini İstanbul merkez ofisi aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Firmamızın Suudi Arabistan ofis bilgileri için merkez ofisimizden bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve güvenli taşımacılık ile kargolarınızı istenilen adrese teslim eden firmamız, zamanla ve iletişim konularında çok hassastır. Üstün kaliteli hizmet sunma anlayışı ile çalışan firmamız, Libya uçak kargo hizmetlerinde de eğitimli ve deneyimli personelleri ile güvenli uluslararası taşımacılık yapmaya devam etmektedir.

49.png

Suudi Arabistan Uçak Kargo hizmeti, kargo taşıma birimleri içinde en hızlı ve en güvenli hava yolu taşıma servisidir. Yurt içinden yurt dışına, yurt dışından yurt içine kargo gönderisi yapmak ve acil olarak göndermek için hava yolu taşımacılığı en uygun gönderi seçeneğidir. Operasyon merkezimize ulaşıp, eksiksiz olarak tüm gönderi bilgileri ulaştırıp hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Yurtdışı hava kargo şirketimize web sayfamız üzerinde ki talep formları ve çağrı merkezimiz aracılığıyla anında ulaşabilirsiniz. İstanbul merkezli yurtdışı hava kargo şirketimiz aracılığı ile paket gönderimi yaparken bazı dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur, bunlar; öncelikle paketin kendi ağırlığı bilinmelidir, bunun dışında paketin en – boy ve yükselik ölçüleri deneyimli operatörlerimize aktarılmalıdır, uzman kargo operatörlerimiz paketin hem kendi ağırlığına hemde hacim kilogramına bakar, hangisi daha ağır geliyorsa kargo gönderisi o kilogram üzerinden işlem görmektedir. Kargo gönderisinin hacim ölçüsünü hesaplamak için; En x Boy x Yükseklik / 5000 rakamına bölünerek, paketinizin gerçek hacim kilosunu öğrenebilirsiniz.

Suudi Arabistan hava yolu kargo taşımacılığında esas olan en önemli husus, gönderi ve paketinizin hem kendi ağırlığı hemde hacim ağırlığının hesaplanıp, hangi ağırlık daha çok ise o ağırlık üzerinden işlem görmesidir, değerli müşterilerimiz bu hususa dikkat etmelidir. Çok acil yurt dışında bir adrese ulaştırılması gereken paket, evrak, dosya, zarf, eşya, hediyelik ürün, makina parçaları, tekstil ürünleri, perde, halı, telefon, ilaç ve benzeri ürünleri göndericiden alıcıya en hızlı hava yolu kargo taşımacılığı ile ulaştırabilirsiniz. Yurtdışı acil kargo firmamız üstün güvenlikli ve hızlı kargo faaliyetleri sayesinde müşterilere kusursuz hizmet almanın ayrıcalığını yaşatmaktayız. Türkiye ve tüm dünya ülkeleri arasında bireysel ya da kurumsal hizmet ayrımı gözetmeden her türlü gönderi için uçak kargo taşımacılığı yapmaktayız. 

SUUDİ ARABİSTAN YURTDIŞI KARGO 

Bu hafta Suudi Arabistan Hava Kargo kampanyalarımız siz değerli müştelerimizin huzuruna sunulmuştur. Sizde bu özel hizmet kampanyamızdan yararlanabilir ve bu konu hakkında bizi günün her saati arayabilirsiniz. Yüzde 40’lara varan müthiş indirimli yurtdışı gönderi hizmetimizden hemen yararlanmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Yurtdışı hızlı kargo şirketimiz siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimatlı hizmet gönderi kampanyaları düzenleyerek, önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLAYIN, BİZ GÖNDERİYİ TESLİM ALALIM! 

Sizde kargonuzu bulunduğunuz noktadan aldırmanın farkını yaşayın, siz kahvenizi içerken araçlı kuryelerimiz kapınızdan paketinizi teslim alarak aynı gün ilgili ülkeye uçakla çıkış yapılmasını sağlamaktadır. Kapıdan kargo alımlarında, kargonuzu teslim ettikten sonra size wybill verilir; kargonun ölçüleri, hangi ülkeye gideceği, kargoyu kimin telim ettiği ve kargoyu kimin teslim aldığına dair belgeyi toplama servisinden gelen elemanımız eksiksiz bir şekilde doldurarak bir nüshasını size vermek suretiyle kargonuzu teslim alır. Alınan kargonuz en kısa süre içerinde toplama merkezimize ulaştırılır, müşteri temsilcimiz sizi arayarak kargonuzun toplama merkezimize ulaştığını, ücretinin ne olduğunu söyleyerek banka hesap numarası verir. Banka hesap numaramıza ödemeler yapıldıktan sonra, dekontu operasyon@yurtdisikargo.org adresine E-Posta olarak gönderildikten sonra kargonuz 1 saat içerisinde uçağa teslim edilerek çıkışı sağlanmaktadır. Kapıda fatura karşılığı ödeme yapabilmeniz mümkündür.

EXPRESS KARGO VE EKONOMİK KARGO GÖNDERİLERİ

İlgili ülkeye yurtdışı kargo gönderimi yaparken 2 çeşit gönderi seçeneği mevcuttur. Express Kargo ve Ekonomik Kargo seçeneği olarak sınıflandırılan gönderi seçenekleri tamamen sizin seçiminiz üzerinize operasyon’da devreye girmektedir. Express Kargo seçeneği en hızlı kargo gönderi seçeneğidir, Ekonomik Kargo gönderi hizmetine göre ücret bakımından daha pahalıdır fakat gönderinizi en hızlı bir şekilde ulaştırabileceğiniz bir seçenektir. Ekonomik Kargo gönderi seçeneği ise en uygun hizmet seçeneğidir, teslimat süresi Express Kargo seçeneğine göre daha yüksek sürelerdir fakat en ekonomik kargo seçeneğidir. Hava kargo taşımacılığı bir lojistik faaliyettir. Güvenli, kaliteli, sorunsuz ve hızlı olması gereken bu hizmet kurumsal firmamızdan alındığında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Sektörün amacı, taşıma talebini mümkün olan en kısa zaman dilimi içinde, en az maliyetle ve güvenli bir şekilde hızlı teslimatla göndericiden alıcıya ulaştırılmasıdır.

RAKİP TANIMIYORUZ, TÜM KARGO GÖNDERİLERİNİ HIZLI VE GÜVENLİ TAŞIYORUZ!

Tüm kargo gönderi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, sorularınız ya da fiyat teklifi almak için iletişime geçin. Türkiye den yurt dışına veya yurt dışından Türkiye’ye uçak kargo ile dünyanın bir noktasından diğer noktasına kadar uçak kargo ile teslimat yapılır, hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderiniz adresinizden alınıp gideceği adrese uzman ekibimiz sayesinde güvenilir bir şekilde teslim edilerek teslim bilgisi an itibariyle sizlere verilmektedir.

Yurt dışına hava limanından hava limanına ve adresten adrese hava yolu kargo gönderi hizmet sınıflarımız siz değerli müşterilerimizin taleplerini beklemektedir. Jet hızında uçak kargo fiyatlarını tarafınıza bildiriyoruz. Onayınız ile birlikte dilerseniz adresten dilerseniz hava limanından kargo gönderiminizi başlatıyoruz.

Uçak kargonuz ile ilgili fiyat bilgileri, gümrük işlemleri, kombine taşımacılık ve benzeri sorularınızı ücretsiz yanıtlıyor ve onayınız ile uçuş için işlemlerinizi başlatıyoruz. Yurtdışı Kargo ile istediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan, istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

50.png

SUUDİ ARABİSTAN ADRESTEN ADRESE KARGO

Suudi Arabistan Adresten Adrese Kargo ; Bir telefonla yada web sitemiz üzerinden doldurup bize gönderdiğiniz talep formları aracılığı ile operasyon merkezimize ulaşan hava kargo talepleriniz çok kısa süre içinde incelenip ücretlendirilir ve tarafınıza teslimat süresi ile bildirilir. Hizmete mütakıp kalınıldığı takdirde, bünyemiz dahilinde ki toplama aracımız kapınızdan göndermek istediğiniz gönderi veya gönderileri teslim alır, hızlı bir şekilde depomuza getirerek çeşitli kontrollere tabi tutulur, yapılan kontrollerden sonra herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması durumunda, gerekli tüm çıkış belgeleri hazırlanır ve ilk çıkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza nakledilerek ilgili ülkeye çıkışı sağlanır. İlgili ülke hava limanına ulaşan gönderi, şirketimize bağlı acente vasıtasıyla teslim alınır ve hiç bekletilmeden teslimatın gerçekleşeceği adrese yola çıkar, çok kısa zaman içerisinde gönderi belirtilen adrese isim ve imza karşılığı ulaştırılır. Gönderi teslimatından sonra yetkili acentemiz bize teslim bilgilerini gönderir, operasyon merkezimize ulaştırılan teslimat bilgileri; mail, kısa sms yada telefon yoluyla siz değerli müşterilerimize anında bildirilir. Yurtdışı Kargo şirketimizin sizlere sunduğu adresten adrese kargo hizmeti bu aşamalarla yapılmaktadır.

SUUDİ ARABİSTAN KAPIDAN KAPIYA KARGO

Suudi Arabistan Kapıdan Kapıya Kargo ; Gelişen dünyada hızın önemi çok daha fazla olmaktadır. Özellikle zamanla yarışılan günümüzde hayatı kolaylaştıran çözümler ön plana çıkmaktadır. Kargo sektöründe de en uygun çözümler sunan firmaların hizmetleri dikkat çekmektedir. Günümüzde firmalar, kapıdan kapıya kargo hizmetini gerçekleştirerek en uygun çözümleri sunmaktadır. Gönderilerin kapıdan teslim alınmasını sağlayan bu yöntemde kargolar alıcının adresine teslim edilmektedir. Bu teslimatı güvenli bir şekilde yerine getiren kargo şirketleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve sorunsuz biz teslimat hizmeti sunmaktadır.

Suudi Arabistan Hakkında Genel Bilgi

Birleşik Arap Emirliği Bilgi

Arap Yarımadası’nın güneydoğusunda ve Ortadaoğu’da bulunan Birleşik Arap Emirlikleri, Umman ve Sudan ülkeleriyle komşu ülkedir. Resmi dilin Arapça olduğu ülkenin başkenti Abu Dabi’dir. Sadece yüzde 17’sinin yerli halkın oluşturduğu bu ülkede Hindistan, Bangladeş, Pakistan, İran, Çin, Kore gibi birçok ülkeden gelen farklı etnik gruplar da yaşamaktadır. Umman Körfezi ve Basra Körfezi boyunca uzanmakta olan Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık’tan 2 Aralık 1971 yılında kurulmuştur. Ülkenin yüzölçümü 83.600 km² olmakla birlikte nüfusu yaklaşık olarak 7 milyon civarındadır. Ülkenin yönetim biçimi federal monarşidir. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla devlet başkanı ve başbakandan oluşmaktadır. Ülkede kullanılan para birimi Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi’dir. Petrol yönünden dünyanın en zengin ülkelerinden biridir. Monarşi ile yönetilen 7 emirlikten oluşmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri’nin geneline çöl iklimi hakimdir. Yazları aşırı sıcak ve nemli olan ülke, haziran ve ağustos ayları arasında sıcaklıklar 50 dereceye kadar yükselebilmektedir. Kış mevsimleri ise serin ve ılıman geçmektedir. Kış aylarında seyrek olarak yağmur yağışları da görülebilmektedir. Çoğunluğu çöllerle ve kumlu alanlarla kaplı olmasıyla birlikte sulak ve yeşil alanları oldukça azdır.

Dünyanın ekonomi açısından en gelişmiş ülkelerinden biri olan Birleşik Arap Emirlikleri, başta petrol olmak üzere turizm, sanayi, ticaret, ihracat, eğlence ve birçok sektörde ilerleme kaydederek ekonomisini günden güne üst seviyelere çıkarmaktadır. Abu Dabi ve Dubai’de bulunan zengin petrol yataklarından çıkarılan petrolün çoğunluğu diğer ülkelere ihrac edilmektedir. Ekonomi anlayışının dışa açık oluşu, ekonominin zirveye taşınmasında büyük rol oynamaktadır. Petrol dışında doğalgaz kaynakları açısından da oldukça zengin olmakla birlikte diğer ülkelerim mal tedarik etmeleri açısından önemli bi ticaret ülkesidir. İhracat açısından ABD, Fransa, Hollanda ve Japonya ile diğer ülkelere göre daha çok ortaklığa sahiptir.

Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan 7 emirlik arasından kültürel, sosyal, tarihi, görsellik, turistik, ticari açıdan en önemli şehri olan Dubai şehrinin nüfusu yaklaşık olarak 2.108.177’dir. Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmesi en çok da petrol zenginliği sayesinde gerçekleşmiştir. Ortadoğu’daki en büyük havalimanının içinde bulunduğu Dubai şehrine ziyaret eden turist sayısı oldukça fazladır. Turizm kenti olarak da adlandırılan Dubai şehir içindeki gerek gökdelenler gerekse tarihi binalar olsun görsellik açısından mükemmel bir görüntü sergilemektedir. Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti olan Abu Dabi şehrinde de Dubai’de olduğu gibi petrol çıkarılarak ihracatı sağlanmaktadır. Abu Dabi Emirliği, ülke topraklarının yüzde 80’ini içine almaktadır.